جریمه پلاک شهرستان ساکن تهران

بچه ها جریمتون کردن تا حالا ؟

آبدارچی مارو پلیس جلوشو گرفته ۱ میلیون جریمه کرده، بااین که سالهاست تهرانه

نامزد منم همینه

چیکار باید بکنیم آخه ، تعطیلمون که نکردن ، هر روزم باید بریم سر کار ، با مترو و اتوبوسم که نمیشه عمرا رفت توی این کرونا ، اسنپم که کل حقمونو باید بدیم اسنپ ، چاره چیه واقعا

نامزدم هر روز میره شرکت سر کار

بابا آخه با این قانون مسخره ماها که تهران زندگی می کنیم باید چیکار کنیم؟ سند خونه ای بیمه ای چیزی نمیشه؟

4 Likes

وقتی فکر همه جارو نمیکنن همین میشه

1 Likes

به خدا موندیم چیکار کنیم ، آبدار چی شرکت میگه 1 میلیون جریمش کردن ، نه شرکت تعطیل می کنه ، نه از اونور کاری میتونیم بکنیم
الان تکلیف ما چیه ؟

1 Likes

آخه سند خونه و قولنامه و این چیزا مال وقتی که پلیس جلوتو بگیره وقتی دوربین بنویسه میخوای چه کار کنی که دوست شوهر من مامور راهنمایی رانندگیه میگفت از جلوی هر چند تا دوربین که رد بشی همشون مینویسه این نیست که بگی یکبار جریمه شدم دیگه نمیشم

1 Likes

خوب همین دیگه ، من الان باید چیکار کنم ؟
زنگ زدم راهنمایی رانند
ی گفت نه تردد توی شهر هیچ مشکلی نداره ، فقط خارج سا وارد نمیتونی بشی (فک کن اداره کل اینو بهم گفت)
از اونور جریمه می کنن
ما به حرف کی باید باشیم الان ؟
مسخره بازیه قشنگ
بعد یه راهی باشه بری پلاک بدی مجوز بگیری
بعضیا هم میگن پلاک غیر بومی رو دوربین نمیگیره فقط پلیس میگیره
به خدا دیگه موندم چیکار باید بکنم الان

1 Likes

این آبدارچیمونم پلیس جلوشو گرفته

1 Likes

باید میرفت فرمانداری اعلام میکرد، من پلاکم شهرستانه، اما شاغل تهرانم، شماره پلاک منو تو سیستم ثبت کنید تا جریمه نشم

موقع خلافی گرفتن بره شکایت کنه

1 Likes

الان میتونه بره ؟ چیا باید ببره ؟

1 Likes

قبل از اول آذر باید میرفت

الانم بره تا دوبراه جریمه اش نکنن

مدارک خودرو و مدارک شناسایی خودش

1 Likes

باشه عزیزم ممنون ، آخه من زنگ زدم اداره کل راهنمایی رانندگی بهمون گفت نه تردد توی شهر مشکلی نداره
خودشونم نمی دونن چی میگن به خدا

1 Likes

خواهش می کنم

خود رییس راهور اواخر آبان اعلام کرد، تردد خودرو پلاک شهرستان در تهران ممنوعه و همچنین از ساعت 9 شب تا 4 صبح ممنوعه، کسانی که تو این ساعت شاغل هستن و میخوان از وسیله شخصی استفاده کنند، به فرمانداری مراجعه کنند

اگر جریمه شدن، شکایت کنن، کم میشه

1 Likes

جالبه به خدا ، همین الانم مجدد زنگ زدم به اداره راهنمایی رانندگی ، تاکید کردم ، گفت نه توی شهر تردد مشکلی نداره ، فقط نمی تونی خارج بشی و وارد بشی دوباره

1 Likes

باحال تر از اون اینه که یه خبرم الان خوندم نوشته بود پلاک های شهراستان که ساکت تهرانن دو هفته تحکل کنن
دیگه خبری از فرمانداری اینا نبود
:flushed:

1 Likes

نگفتی اگه مشکلی نداره، پس چرا جریمه کردید؟ کرم دارید؟وا، یا مشکل داره یا نداره دیگه

1 Likes

گفتممممم ،گفتم همگار من جریمه شده ، قبول نمیکرد ، گفت نه نه نه
میگفتم آخه همکار من جریمه شدنننن امروز صبح
باز می گفت نه توی شهر مشکلی نداره

1 Likes

یه سایت نوشته اونایی که میخوان از ساعت 9 شب تا 4 صبح حرکت کنند برن فرمانداری و شمارشونو ثبت کنن دیگه تو روز رو ننوشته چیکار کنن

یه سایت نوشته اصلا نباید پلاک های شهرستان تو سطح شهر این 2 هفته تردد داشته باشند

یکی هم نوشته برای اطلاع از محدودیت ها و ترددها به فرمانداری مراجعه کنید

1 Likes

بره فرمانداری بپرسه بهتره، اونا بهتر از اینا می دونن

حداقل تو این 2 هفته ماشینش رو بیون نیاره

1 Likes

همییییییین میبینی ؟
هر جا یه چیز میگه ، به خدا هر روز بیشتر از جایی که زندگی می کنم داره بدم میاد ، برنامه نداره نظم نداره ، تکلیفه آدما معلوم نیست ، همین الان برو ببین خیلی جاها که نباید باز باشن بازن ، بعد زورشون به ما کارمندا میرسه ، با چشم دیدم که کلانتری میاد یارو 200 تومن میذاره کف دستش مغازشو باز میکنه

1 Likes

چجوری ماشین رو بیرون نیاره وقتی مجبوره بره سر کار ؟
کل حقوق رو هم که نمیشه داد اسنپ
با مترو و اینا هم که نمیشه بره به خاطر کرونا عمرا بزارم بره
اصلا مسیرشم مترو خور نیست

1 Likes

این رسم از دیرباز در ایران بوده، طرف میره روی کوه کاخ میسازه کسی نمی بینه، وقتی ساخت و تموم شد، همه می بینن و به فکر تخریب میوفتن

چون به همه باج داده و به آخری که باید باج میداد تا رسانه ای نشه، باج رو نداد و کاخش رو خراب می کنن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.