جدایی از مادر شوهر

بچه ها من آبجیم با مادر شوهرش زندگی میکنه دوتا بچه هم داره یه جاری هم داره ک هشت ساله ازدواج کرده و سه تا بچه داره و با اینا زندگی میکنه اصلا نه جاری ها نه بچه هاشون باهم نمیسازن هر روز دعوا دارن این مادر شوهرم داغ رو دل ابجیمه نمیزاره شوهر آبجیم خونه اجاره کنه… شوهر ابجیمم فقط به حرف مادرشه. هر چقدر آبجیم به شوهرش میگ بچه ها باهم نمیسازن میگه تقصیر از خودته. حتی نمیتونه بدون اجازه مادرشوهرش از تو یخچال چیزی برداره. شوهرشم هیچ جوره رام نمیشه ک واسش خونه اجاره کنه… بنظرتون چیکار کنه تورو خدا یه راه حل بگین بیچاره خیلی افسرده شده.

11 Likes

دوبار قهر کرد رفت خونه بابام. ولی شوهرش گفت خودتو بکشی هم خونه جدا واست نمیگیرم… چ کتکا ک نخورد ولی نتیجه نگرفت… بخاطر بچه هاشم هیچ کاری نمیتونه بکنه مجبوره تحمل کنه

6 Likes

@Mamanjojoie70
@Sara_khanoom78
@Mohanna @Mahla1832
@Shahrzad72
@Shaghayegh
@Zahragh
@Mari98

4 Likes

من درکش می کنم .من ک نظر کردم جدا بشم .سفره خانوم رقیه می ندازم

10 Likes

عزیزم همه راه و رفته شوهرشم ک گوش نمیکنه :smirk: یه بزرگتر حرف بزنه باهاش منطقی گوش نمیده ؟؟اگه نکه یا باید بیخیال بچه ها بشه خودشو نجات بده یا صبر کنه ننه شوهرش (خدای نکرده )بمیره انوقت راحت میشه.یسوال کلا همه تو ی خونن؟؟ یابالا پایین؟؟

7 Likes

@u470481
@u523582 @u1009049

2 Likes

انشالله ک جدا بشی عزیزم :blue_heart:

4 Likes

انشاالله که موفق بشی گلم

3 Likes

فدات بشم :revolving_hearts:

3 Likes

عزیزم ببین
مرگ موش و بریزه تو غذای مادرشوهرش

3 Likes

انگار کلا این بشر منطق سرش نمیشه… مادرش بدجور جادوش کرده وگرنه خواهرمو دوس داره… خاهرمم بخاطر بچه هاش نمیتونه طلاق بگیره

2 Likes

دستاشو به خون اون نجس آلوده کنه ک چی بشه… بعدم غذاشون با همه فقط اون نمیمیره بزرگ و کوچیک همه میمیرن:joy:

6 Likes

یا اینکه دستشویی کوچیک کنه تو چای مادرشوهرش

( از همینجا یاد گرفتم:roll_eyes::grimacing:)

3 Likes

هیچی یکم سیاست به خرج بده یخچال رو خالی کنه بندازه گردن جاری
بچه های جاری رو بر علیه مادرشون تحریک کنه
بچه هاشو بگه برن هی بشاشن و برینن به اینور اونور خونه روی لباسای جاری و مادرشوهر
کلا وحشی بازی دربیارن
اینم هی انکار کنه بگه من میخوام بمونم به جون توووو

11 Likes

عزیزم منطق سرش نمیشه راهی نیس .خاهرت یا باید محکم رو حرفش وایسه تا پای طلاق بره ک ممکنه واقعانم طلاقش بده :expressionless: یا تحمل کنه چاره ای نیس

2 Likes

دعا برای دور شدن از خانواده شوهر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ. عَنَتَ لَهُ الْوُجُوهُ ، وَخَشَعَتْ لَهُ الْأَصْوَاتُ ، وَ وَجَلَت مِنهُ الْقُلُوبُ ، اَسئَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ وتُسَلِّمَ سیدَنا مُحَمَّدٍ و آله ، وَأَنْ تَقضی حَاجَتِی فی هَلاک ( نام شخص ظالم یا مزاحم را بگوید ) یا قاهِرُ یا مُقتَدِرَ یا مُنتَقِمُ یا اللهُ یا اللهَ .

میتواند این عمل را به عنوان یک ختم در نظر بگیرد و آنرا را یک هفته یا چهارده روز متوالی ادامه دهد. این عمل از مجربات است و حتما نتیجه خواهد داشت.

بهترین دعا برای دور شدن از خانواده شوهر

10 Likes

:expressionless::expressionless::expressionless::joy::joy::joy:

3 Likes

اثر داره؟؟

3 Likes

شهرزاد امتحان کردی خودت؟مجربه؟

4 Likes

چ ایده خوبی… اینجوری مادر شوهره بچه های اونو کلشونو میکنه:joy:

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.