جاهای جدید و قشنگ و دیدنی مشهد

اگر میشه جاهای جدید مشهد که دیدنی رو معرفی کنید ممنون
مخصوصا جایی که ساندویچ های خفن و بزرگ میزنن

5 Likes

فست فود میخای برو پیتزا بلبعکی خیلی خوشمزه .باغ زیتون.شبدیز.کندز.اس برگر.جاسمین هم قبلا خوب بود ساندویچاش چندوقت نرفتم نمیدونم .پاچینو.

5 Likes

جاهای جدید منظورت چیه؟

1 Likes

راسته وکیل آباد،پر از فست فود و رستوران

2 Likes

یعنی تازه افتتاح شده باشه جاهای تکراری مثل کوهسنگی و وکیل اباد و اینا نه

2 Likes

کدوم خیابونن

2 Likes

کدوم خیابونش

3 Likes

ترقبه ۱شادیز پارک ملت کوه سنگی

3 Likes

راسته خیابان وکیل آباد تا آخرش که میرسه به دوراهی طرقبه و شاندیز فست فود و رستوران زیاده
وارد خود طرقبه یا شاندیز هم بشی پر از رستوران

3 Likes

بلبعکی اول وکیل آباد باغ زیتون سجادکندز جای پرما شبدیزهفت تیر اس برگروکیل آباد پاچینو فرهاد ملک آباد جاسمین سجاد رستوران هم اگه بخای بگم

2 Likes

طرقبه شاندیز هم تفریحی هم پر رستوران شیک ‌خوشمزه باباقدرت هم هم قدیمی حالت بارارچه داره هم رستوران داره غذاشم خوبه سمتای حرمه تقریبا .نادرشاه .مراکزخرید داره ‌پارک ابی بیشترداره که الان تعطیله .پارک خورشید هست اخرهاشمیه.کوهستان پارک هست همون طرفا تازه راه اندازی شده هفته پیش بسته بودن مارفتیم الان نمیدونم بازه یانه.باغ وحش که همه حیوانش یامریضن یاافسرده همونجا هم پارک هس.مابیشتررستوران میریم جاهای دیدنیش که رفتم همینابودم نزدیک فرودگاه یه باغ گیاه شناسی هم داره پارک بزرگه داخلشم رستوران داره اونجا هم خوبه برو.چالیدره هم خوبه هم تفریحی بازی رستوران داره خوبه اونجاهم برو رستوران داره داخل یه کشتی تقریبا غذاشم خوبه بدنیس اونجاهم قشنگه من خوشم اومد

2 Likes

رستورانایی که غذا های ایتالیایی و … رو سرو میکنن اگر بگین ممنون میشم اطلاعاتتون عالی بود خیلیییییی ممنون

2 Likes

متاسفانه تاحالا غذا ایتالیایی نخوردم:weary:

2 Likes

خواهش میکنم عزیزم :heart:میلان سجاد .پای اخروکیل آباد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.