جان خواهر کجاستی

:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::eggplant:

2 Likes

جااان

2 Likes

ببخشید خوابم برد دیگه الان دیدم

3 Likes

سلام دوست عزیز.ممنون ازتگتون.
شماتازه واردی؟؟؟

2 Likes

جانم عزیزم

1 Likes

جون دلم خوشمزه :grin::heart_eyes::drooling_face::drooling_face::joy:

منم بی خبرم ازش :face_with_monocle:

2 Likes

خوبه خوبه:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:خوشحال شدم

2 Likes

:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:بادمجان اورده ای

2 Likes

سلام فاطیما جون:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

2 Likes

سلام پرستو جون:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp: تگت کردم بوست کنم. نه بیا خصوصی کارت دارم

2 Likes

:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::cupid::beetle:

2 Likes

مارو تحویل نمیگیره بمونیم:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:تحویل گیرش انگار خراب شده باید تحویل گیرشو اتصالی بدیم به خودمون

@Bemonim :smiling_imp::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid:

2 Likes

خوبی عشقم

2 Likes

اری:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

2 Likes

:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:خوبه خوبه

2 Likes

مرسی. فاطیمامون چطوره

1 Likes

جون جون:smiling_imp:

2 Likes

عزیزم :joy::joy::joy:

امیدوارم هر جا هست شاد و سلامت باشه :heart_eyes::pray::100::rose::kiss:

@Bemonim پیش ما بیا :blush::kissing_heart::kissing_heart::star_struck:

2 Likes

خخخ همیشه بخندی:robot::robot::robot::joy_cat::joy_cat::joy_cat::joy_cat:

2 Likes

:beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::beetle::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::cupid::beetle::beetle::beetle::beetle: فدا فدا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.