جاماندگان یارانه معیشتی

سلام… نمیخواستم دیگه نه گپ بزنم نه توگپی شرکت کنم… ولی خب تو چندتا گپ دوستام شرکت کردم و الان هم فقط بخاطر کسایی که یارانه معیشتی نمیگیرن و شاید اطلاعی نداشته باشن گفتم ی گپ بزنم و راهنماییشون کنم شاید به دردشون خورد…
یه سریا هستن ک یارانه میگیرن ولی یارانه معیشتی بهشون تعلق نگرفته…دولت رئیسی فرصت داده بهشون ک اعتراض بزنن…
باید برید توی گوگل و بزنید سایت حمایت معیشتی بعد برید پایین صفحه زده ورود به سامانه وارد میشید بعد خانواده تک نفره هست خانواده چند نفره هم هست…
کد ملی سرپرست خانواده رو وارد میکنید اگر که خانواده چند نفره هستید هم کد ملی یه نفر از اعضای خانواده رو وارد میکنید بعد هم کد امنیتی ک نوشته شده رو وارد میکنید بعد ورود رو میزنید میرید پایین صفحه ی کادر آبی رنگ هست بزنید روش ی صفحه جدید باز میشه باز برید پایین صفحه بزنید رو بازبینی وبعدم پایان…
بعد از یکماه اگر ببینند ک تعلق میگیره بهتون میریزن ب حسابتون

18 Likes

دستت درد نکنه. نمیدونی ماکه اصلا یارانه بهمون نمیدن کجا باید ثبت کنیم:pensive::pensive::pensive:

3 Likes

مررررسی که گفتی خوش برگشتی عزیزم مامی گپ رو منورکردی انشاالله بمونی همیشه :heart::heart::heart:

2 Likes

یارانه معیشتی چی هست اصلا ؟

1 Likes

هی نگو نخواستم گپ بزنم:grin:بیا گپتو بزن سخت نگیر به خودت

2 Likes

امریکا زندگی میکنی :relieved::relieved::relieved: یارانه معیشتی همون که به بدبخت بیچاره ها میدن

2 Likes

ما نمیگیریم
هنوز خانواده هامون میگیرن

1 Likes

زنگ بزن ب 0216369 بپرس

فداتشم عزیزم لطف داری :heart:

1 Likes

بنزین رو گرون کردن یادته؟؟
اومدن ی یارانه معیشتی دادن برا کمک کردن ب مردم…
دهم هر برج میریزن ب حساب

1 Likes

ن بخدا گفتم شاید ب درد کسی بخوره زدم‌ این گپ رو

3 Likes

چرا نمیگیرید؟

1 Likes

کی گوشی برمیداره؟ شماره کجاست؟ :grin:

1 Likes

سلام شهرزاد جون، ممنون از گپت:heart:
ولی دیگه شرکت کن توی گپا، تو یکی از بهترینای مامی گپ هستی:heart_eyes::kiss:

2 Likes

بی خیال بیا گپ بزن چند وقته نیستت اهنگ هم که نمیزاری
واسه من حداقل اهنگ بفرست که دلم شکسته یک هفته اس:disappointed:

2 Likes

وزارت رفاه…
اپراتور جواب میده شماره ملی سرپرست خانواده رو ازت میخواد بعد بگو که یارانه ومعیشتی نمیدن بهتون خودش میگه چیکار کن

1 Likes

عزیزم ما و خونه ی اقام و خانواده ی شوهرم ن‌معیشتی گفتن تعلق میگیره ن یارانه نمیگیریم ملت ایران‌نیستیم ما هرچند ب دردم‌نمیخوره ولی خب ماهم جز ملت حساب میشیم ولا

2 Likes

سلام عزیزدلم…
فداتشم…
نظر لطفته عزیزم…
خودت خوبی ک منو خوب میبینی:heart:

1 Likes

کی دلتو شکسته؟

1 Likes

قربونت عزیز دلم:kissing_heart::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.