جاری عقده ای

منم هروقت برم اگر حالم سر جا باشه میشورم جاریم تا حاحالا ندیدم بشوره البته منتی هم نیست فقط بخاطر مادرشوهرم میشورم

1 Likes

ولی واسه تو بنظرم فقط یکبار کافیه انتحان کنی برو بخور تشکر کن و نهایت سفره رو پاک کن راااااحت بشین

1 Likes

خودت عادتشون دادی ک کار کنی
منم دقیقا جاری هام مث تو هستن قبلا با هم سگ و گربه بودن ولی الان خیلی خوبن جوری ک همه تعجب کردن دقیقا باهم جفت میشن پچ پچ میکنن ولی من هیچ وقت تاحالا ب رو خودم نیوردم یا خودمو با گوشی سرگرم میکنم یا بقیه جمع
کار کردنی هم اصلا اینجوری نیستم ک کارارو انجام بدم چون اونا نشستن اگه اونا پا شدن منم ی کاری میکنم اگه نه منم میشینم مادرشوهرم ۶۵ سالشه ولی وقتی یک بار بلند شد برا کار کردن دوتا جاریمم مجبوری کار میکنن
ولی این ک خونه یکی غیر مادرشوهرت بقیه عروسا میشینن و شما کار میکنی دیگه واقعا تقصیر کسی نیس خودت مقصری

3 Likes

تا جاریم کار نکنه منم از جام بلند نمیشم رو نده بهشون به درک همه ظرفها بمونه
البته خداروشکر الان ۲ماهه ندیدمش انشالله دیگه ام ریخت نحصش نبینم

1 Likes

تف تو ریختشون شلشیای منفور

1 Likes

عزیزم به نطرم این مسئله ای نیست که بخوای بخاطرش خودتو ناراحت کنی
منم جاریام و خواهر شوهدام میشینن با هم از فامیلاشون حرف میزنن ولی من چون زیاد نمیشناسمشون تو بحثاشون شرکت نمیکنم با گوشی خودمو سرگرم میکنم یا با بچه خواهر شوهرم بازی میکنم

اما در مورد ظرف شستن ظرف بریزن سرم خودشون برن بشینن منم مثل خانم میرم میشینم و دست به ظرفا نگیزنم مگه من کوزتم هم زمان که من طرف میشورم اونام باید یه کاری رو انجام بدن
بهتره تو هم رابطتو قطع نکنی چون اون وقت از نظر پدرشوهر مادرشوهرت تو آدم بده میشی که چشم نداری اونارو ببینی

1 Likes

نفرت انگیزن

1 Likes

پس اونا که نفهمن ولشون کن
خودت ندیده بگیر و نذار رون احاطه داشته باشن وگرنه تا اخر همینه

1 Likes

منم وقتی کسی عذابم میده باهاش نمیجوشم،همه پشت سرم میگن خودشو میگیره،اوایل ازدواج همش شوهرم میگفت مث جاریست باش صمیمی باش با بقیع ولی الان دیگه کاری باهام نداره
بذار بگن خودخواهه یا یا دیگران نمیجوشه آدم باید با کسی نشیت و برخاست کنه که به هم بیان وقتی جاری هات قیافه میگیرن برات تو هم محل نده و ب روال خودت ادامه بده، جواب پدر شوهر و مادرشوهرتم نده،سعی کن وقتایی برس اونجا ک جاری هات نباشن
وقتی هم ظرفا رو میریزن ک تو بشوری شو هرت رو صدا کن با صدای بلند بیاد کمکت
یا الکی خودت رو بزن ب مریضی،یا دستت رو ببند بگو کش اومده کار نکن

3 Likes

همیشه شوهرای ما استثنان:unamused:

عزیزم بنظرم تو باید این مسئله رو اول باخودت حل کنی اینکه وقتی یکی مهمون دعوت میکنه وظیفه خودشه که کاراشو انجام بده اگه سختشه ماشین ظرفشویی بگیره وظیفه شما نیس که کوزت زندگیه بقیه بشی
منم اوایل خونه مادرشوهرم ظرفارو میشستم با یکی از خواهرشوهرام ک مجرده اون خواهرشوهرم که ازدواج کرده رفته میمد خونه مادرشوهرم دس ب کار نمیزد منم اول خیلی حرصی میشدم به شوهرم گفتم میگفت اندازه خودت کار کن منم دیگه مثه همون خواهرشوهرم شدم با این تفاوت ک من بجا ظرف شستن سفره رو تمیز میکردم یا کارای دیگه الان خیلی راحتم از لحاظ روحی
حالا شمام همینکارو بکن اول این مشکلو باخودت حل کن تا کلن برات حل بشه وقتی هی زنگتون میزنن پیله میشن که برین خونشون مثه یه مهمون برین مثه مهمون برگردین خونتون بشما چ ک بقیه خستن یا اذیت میشن

2 Likes

عزیزم کار نکن مجبورت ک نکردن خودت عادتشون دادی توهم غذاتو بخور به بهانه بچت برو بشین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.