جاری عقده ای

دقیقا منم همین شرایطو دارم، شوهرم همش میخاد پیش خانوادش باشه انقدم بهش زنگ میزنن ک میره مارو هم میبره، من اصن باهاشون جوش نمیخورم حرفامم پیششون نمیزنم، فقط با خواهرشوهرام و مادرشوهرم میشینم، احساس میکنم بااین کارم اونا کم کم دارن بهم نزدیک میشن، رابطشون باهام خیلی بهتر از قبله، البته بچه دارشدنمم بی تاثیر نبود، ولی درکل بیشتر با مادرشوهرت باشه تا اونا

1 Likes

منم ظرفا و میشورم، قابلمه و تابه رو میذارم برای اونا:joy::joy:

2 Likes

مادر شوهری ک حرف حق نزنه پیشش نشستن فقط اعصاب ادم خرد میکنه
یعنی نمیبینه چقد فشار رو منه؟ میریم مهمانی با عروسای اون خونه میرن تو اتاق من باید برم پذیرایی خونه میزبان بکنم :woman_facepalming:

1 Likes

مادر شوهرم باید بشوره دلم براش میسوزه، اونا ک نمیشورن

1 Likes

مگه زورت میکنن؟ تو هم بشین کنار شوهرت ،هیچی هم نگو فقط لبخند بزن و بازم بشین

1 Likes

اشکالی نداره.بذار خودش بلند بشه به شستن بعد وسطش یک دفعه بلند شو بگو مامان جان شما خسته میشی ،بذار بفهمن که داری لطف میکنی

1 Likes

با پرویی صداشون بزن بگو فلان کارو انجام بدین

2 Likes

چقد مظلومی تو دختر… آخه چ مشکلی باهات دارن، چقد آدم میتونه عوضی باشه، خدا ایشالله تو جمع ضایعشون کنه

2 Likes

همیشه چوب دلسوزیمونو میخوریم، هعییی

2 Likes

ببین بچه من ۱سالش نشده، اونا بچه هاشون بزرگه میرن بچه های ملت بغل میکنن ک نشورن

ضایشون نمیکنه، خدا با دزداست والا شوهراشونم پشتشون نبودن، فقط شوهر من خودش از این مسائل کشیده بیرون

2 Likes

توام بچه تو بغل کن بشین یا ب بهونه اینکه بخابونیش برو اتاق

1 Likes

اره واقعا، خواهرمم میگه بتوچه نشور بزار مادر شوهرت بشوره بفهمه بچه هاش جمع شدن دور هم

3 Likes

شانس شخمی من انقد ساکته :grimacing::joy:
یا خودشون میگیرنش
میدونی از گشادی نیست ک نخام کار کنم، بخاطر اینه ک شده وظیفه من زورم داره

۱پرس غذا میخوری ظرف ۱۵ نفر میشوری

خوب عزیز مادر شوهرت چیکارکنه
بره بگه با تو حرف بزنن
اینجوری اونا جبهه میگیرن از مادر شوهرت که

ظرف میریزن تو هم میبینی نمیشورن نشور برو بشین
میبینی باهم حرف میزنن تو هم با مادر شوهرت و بقیه سرتو گرم کن

از دستشون بگیر اگه پوشک میکنی بگو میخام ببینم کثیف کرده یا ن اگه دسشویی میبری بگو میخام ببرمش

1 Likes

به نظرم خیلی بهشون رو دادی :neutral_face::expressionless:
چرا تو مهمونی عروس طرف بره اتاق تو کمک کنی :thinking:
این دفعه رفتی بچه تو بگیر بغلت بشین اصلا به روی خودتم نیار بزار کارا بمونه بهتم گفتن بگو یه بارم شما انجام بدید من بچه ی کوچیک دارم

1 Likes

من اصلا نمیخام با من حرف بزنن، حالم ازشون بهم میخوره من میگم زرنگی نکنن موقع کار در برن

1 Likes

خوب تو نمیتونی کاری برا زرنگیشون بکنی يا بگی زرنگی نکنن
تو هم سیاست داشته باش و زرنگی کن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.