جاریم عکسای دخترم رو میذاره پروفایلش 🤔

سلام دوستان چندوقته جاریم عکسایی که من ازدخترم استوری میکنم برمیداره میزاره پروفایلش یااونم استوری میکنه یاپست میزاره نمیدونم چرابااینکه خودشم یه دخترداره

1 Likes

سلام شاید دخترتونو دوست داره چه عیبی داره

5 Likes

نمیدونم چه نیتی داره آخه خیلی حسوده نه فقط واسه من واسه همه حسودی میکنه

اجازه هم نمیگیره میزاره

خب بهش بگو نزاره

1 Likes

چندباربهش گفتم شوهرم دوست نداره نزاربازم میزاره

خب توی اینستا از فالور هات خارجش کن

1 Likes

چرا مردم اینطوری میکنن اخه؟!محبتشونم عجیب غریبه.اوتم وقتی میدونن طرف خوشش نمباد

1 Likes

فاطمه تو هم عکسای جاریتو بذار پروفایلت :grimacing::rofl:

2 Likes

خب چ ایرادی داره منم عکس دختر جاریمو میذارم پروفایلم یا استوری میکنم :neutral_face:
چون خیلی دوسش دارم میمونو
این یعنی من حسودم؟ :confused:
فک کنم شما زیادی حساس شدین حتما دختر شما کوچیکتره برا همین جاریتون عکساشو میذاره

4 Likes

تو بچه نداری به خاطر اون میذاری،و بهت نکفتن لطفا نذار باباش بدش میاد،وگرنه نمیذاشتی

2 Likes

نمیشه به شوهرش میگه اونم ناراحت میشه

2 Likes

شاید خودشو میخواد شیرین کنه پیش خانواده
یا شایدم خیلی دوسش داره

3 Likes

والا.من خودم پست نمیکنم عکساشوچون شوهرم دوست نداره فقط گاهی استوری میکنم ولی اون همیشه یااستوری میکنه یاپست میکنه عکسای دخترم وازگوشی خواهرشوهرام میریزه بهشون میگم نریزین براش میگه ماکه نمیدونستیم واسه چی میخواد

2 Likes

ندارم انترو :joy:

1 Likes

از خواهرشوهرات بگیر :crazy_face:

3 Likes

منم هروقت میرم خونه جاریم کلی ازبچش عکس وفیلم میگیرم،توگوشیم کلی فیلماشوعکسشودارم،خیلی دوسش دارم ،هروقت میرم خونشون صبح زودمامانش خوابه میرم میارمش پیش خودم بهش شیرخشک میدم،باهاش بازی میکنم تامامانش بیدارشه،بااینکه یه دختردارم والانم یه کوچولوتوشکم دارم،البته حسهاباهم فرق میکنه من خیلی دوسش دارم

6 Likes

نه عزیزم من نگفتم شماحسودین جاری من کلا توچیزای دیگه حسودی میکنه دخترخودش سه سالشه اوج شیرین زبونی دخترمن هنوز۶ماهشه

2 Likes

جالبه منم دوست ندارم کسی عکس بچمو اینوراونور بذاره مخصوصا بی اجازه.بعضیا خوش بحالشون براشون مهم نیس،ولی من خوشم نمیاد.

3 Likes

خداخفت نکنه کشته پیشنهادتم:joy::joy::joy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.