تیپ و زیبایی

۱۵ ساله ازدواج کردم ۷ سالی هست شوهرم از تیپ و قیافه و لباسم ایراد میگیره همش میگه زنای مردم چی هستن تو چی
چاقی صورتت زشت سلیقه نداری …
هرچه جایی دید یا تو فیلمی انتطار داره من اونطور شم
منم بگم به خودم نمیرسم با اینکه شاغلم ولی دستم نمیره برا خودم لباس وکیفو… مارک بخرم خرج زیاد میکنم ولی اشغال
محجبه هستم با مانتو
تازه جایی برم همش میگه شلوارت تنگه لباست سایه زیرش معلومه با اینکه خیلی پوشیده میپوشم
مثلا دو ساله مانتو نخریدم میگم تو کرونا جایی نمیرم
در صمن همش میگه بس خرید نکن
موندم چکنم

7 Likes

یچیزی میگم دلسوزانه است
یه ضرب المثل هست میگه زنی که خرج داره ارج داره یه همچین چیزی.
واسه خودت با اینکه شاغلی چرا خرج نمیکنی؟ اول باید خودت به خودت ارزش بدی و خودتو دوست داشته باشی تا دیگرانم بهت ارزش بدن .

9 Likes

زنی ک خرج نداره ارج هم نداره

4 Likes

اگه بیخود ازت عیب میگیره تو هم ازش بیخودو بی جهت عیب بگیر .

2 Likes

مردا عاشق زنایین که برای خودشون ارزش قائلن
مهم نیست آرایش داشته باشی همیشه مهم اینه آراسته باشی و مرتب
همیشه خوشبو، موهای شونه کرده و تمیز و… باش

6 Likes

چیزای آشغال نخر ،یچیزی بخر که هم با کیفیت باشه هم قشنگ به جای اینکه یه کفش آشغال بخری که دو ماهه پاره میشه و تویه سال مجبوری کلی بیشتر بخری و بریزی دور تازه همشونم بی کیفیت هستن و فرم بدنت رو تحت تاثیر قرار میدن یه کفش با کیفیت تر بخر که سالی یه بار یا دوبار فوقش نیاز باشه عوضش کنی .

5 Likes

بعصی ایرادا دارم ولی همش بدی میبینه
کلا به خودم نمیرسم ی هفته خوب میشم مثلا ماسکی میزنم دوباره هیچ نتی بلد نیستم لاک درست و حسابی بزنم
تیپ کردن هم بلد نیستم
حس میکنم اعتماد بنفسمو گرفته
و انگار افسردگی گرفتم همش خابم

2 Likes

دقیقا ،من با چشمم دیدم
خیلی از خیانت هارو که میشنکی میبینی خانومه اصلا برای خودش خرج نمیکرده شوهرشم میگه این خرج نمیکنه اشکال نداره یکی دیگه رم میارم پولارو خرج اون میکنم .نمیگم همه ولی اکثرا اینطوره

2 Likes

شهرستانم باور کنید به زور ی چیز گیرم میاد اهل مد نیستم ولی سخت پسندم ی سال بیشترهساله بخاطر کرونا تهران نبودم اینجا کفش چرم برند فقط مارال و اورسی هست کهزنونش قشنگ نیست
یا لباس همه نخی تایلندی

2 Likes

اینترنتی بخر ،خیلی بگرد ،برو به شهر نزدیک

ی عالمه تو اینستا پیج لباس و… دارم ولی جرات خرید تدارم شما اگر سایت مطمین دارید معرفی کنید
تازه امروز میگه ببرمت بیرون لباس نخری
میگمش هر روز میگم لباس ولی تا الان دو دس تو خونه ای از اسفند تا خالا گرفتم

کدوم شهرستانی شماا؟؟ کفش خوب و‌قشنگ‌میخوای برو نمایندگی ریبوک … یعنی کفشاش عالیه…هم از نظر کیفیت هم از نظر زیبایی. البته قیمتش بالاس ولی خوب ارزش داره. انگار پاهات رو پر هست. لاک هم برو یه ناخن کار برات کاور یا ژلیش کنه. لباس هم برو فروشگاه های خوبه شهرتون. ماهی یه بار برو کل بدنتوو لیزر کن از شر همه ی موهاا خلاص شوو… موهاتم یه رنگ قشنگ کن بعد کراتین کن. از کرم ضد افتاب لدوورا که خودم استفاده کردم خیلی خوبه استفاده کن همیشه. عطر و ادکلن خوب بزن. درضمن مهم ترین چیز اینه که توو خونه برای خودت ارزش قائل بشی لباس های قشنگ بپوشی.

3 Likes

منم سایت مطمئن نمیشناسم ولی همسرتون اگه وضعشون خوبه وظیفشه که براتون لباس بخره و نیازهاتونو برطرف کنه
اگه نمیتونست از پس این مسئولیت ها بر بیاد ،زن نمیگرفت

1 Likes

من که هر وقت خرید اینترنتی و اینستایی کردم راضی نبودم. برو مغازه های برند تا خیالت از فیک بودن راحت باشه و اورجینال بخر لوازمتووو.

2 Likes

کفش مارال که اصلا قشنگ نیس… پیر زنونه س… بزار من عکس کفش Reebook خودموو میفرستم برات ببین با شلوار جین چه خوبه

1 Likes

اینجا برند نداریم ی معازس چیز شیک میاره ولی خیلی گرون مثلا تاپ ۳۵۰
کارمنده از روز اول اشنایی تا الان میناله ندارم
با اینکه قسطامون زیاده
میترسم از خودم بخرم عادت کنه
خودم هم قسط خونه نیدم

2 Likes

بخاطر نماز هم نمیتونم برم ژلیش و…
موهامو بعد از ۶ سال رنگ کردم
همش میگه صورتت جای جوش داره خوب چکنم لیزر هم کردم جواب نداد

1 Likes

الان غر میزنه هنوز گوشی دستته اگر رفتم لطفا راهنمایی کنید صبح میخونم

1 Likes

خوب خودت با حقوق خودت برا خودت خرج کن… خلاصه انتخابش کردی که شوهرت بشه باید خوشحالش نگه داری. بخدا من از وقتی باردار شدم یکی دوماه بعدش دیگه ترمیم ناخن نرفتم، الان دخترم یک ساله شده تقریبا ، شوهرم دوس داره برم باز ناخن بکارم با اینکه بخاطر دخترم دلم نمیکشه ناخن بکارم ولی واسه دوشنبه نوبت کاور ناخن گرفتم تا شوهرموو خوشحال کنم

1 Likes

توخواستگاری نابینا بودن یا چشماشونو جا گذاشته بودن؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.