تیر کشیدن واژن هفته بیست و پنجم

دوستان واژنم تیر میکشه طبیعیه؟؟
هفته بیست وپنجم

عزیزم منم هفته بیست و پنجم .گاهی آره .ولی شدید نیست

میگم شما شکمتون چچقدر بزرگ شده ؟.من شکمم هنوززیاد بزرگ نشده. یعنی احساس نمیکنم نسبت به چند هفته ی گذشته تغییری کرده باشه .:confused:

به تیر خفیفی میکشه
راستش میترسم من همین جمعه بخاطر ورم کلیه از بیمارستان مرخص شدم :disappointed_relieved:
زنگ زدم مطب دکتر ببینم چی میگن
منم شکمم زیاد بزرگ نیس اخه غذام زیاد نمیخورم میترسم مسمومیت بارداری بگیرم مراعات میکنم
مهم وزنه بچس بقیش میشه چربی که زحمت اب کردنش بعد زایمان باماست

2 Likes

عزيزم نگران نباش هيچي نيست حتما بخاطر عفونتيه كه داشتي
بد به دلت راه نده
ميدونم خيلي اذيت شدي واست دعا ميكنم تا زايمانت راحت سپري كني اين دورانو كوچولوتو صحيح و سالم بغل كني

1 Likes

عزیزم نگران نباش انشالله که چیزی نیست والا من که هر چی به دکترم میگم گاهی زیر دلم‌درد میگیره میگه طبیعیه .
اخه از وزن بچه هم خبر ندارم .همون هفته ی ۱۸ که آنومالی دادم که خدارو شکر خوب بود.دیگه هم سونو ندارم تا فکر کنم ۲۸ هفته به بعد.

1 Likes

قربونت برم سارا جان
ممنونم ازت :hibiscus:

1 Likes

منم یکم درد داشتم یه قرص بهم داد فعلا بهترم
دیگه خسته شدم کی تموم میشه

2 Likes

شما اخرین سونویی که دادید کی بود؟و سونوی بعدی رو بهتون گفت کی بدید؟

من ورم کلیه گرفتم بستریم کرد دکترم همونجا توبیمارستان سونوی وضعیت جنین و حاملگی انجام دادم ، ‌پنجشنبه
سونوی بعدی روچیزی نگفته اگه مشکلی نباشه میره هفته سی و دو
فعلا باید هفته بیست وهشت امپول بتا بزنم

عزیزم انشالله که خدا پشت و پناه بچه هامون و خودمون باشه😍

ایشالا عزیزم :heart::heart::heart:

مال من خیلی درد میکنه عذر میخوام انگار خسته و کوفته هست :expressionless:

خخخخخ :rofl::rofl: زهرا
خسته وکوفته اس

1 Likes

والا آخه دردش شبیه اینه که بعد مدتها ورزش کنی بدنت خسته و کوفته شه :grin:

1 Likes

عزیزم طبیعیه منم سر پسرم اینطور میشدم دکترم میگفت چون بچه هرچی بزرگتر میشه به رحم فشار میاد و رحم میخواد جا باز کنه یهو تیر میکشه.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.