تیر کشیدن سینه

سلام خانمای عزیز… خانمایی که باردارین میشه بگین شمام هم سینه هاتون سوزش داره یا ن؟ سرسینه هام انقد میسوزه و تیر میکشه و میخاره که کلافم کرده اصلا نمیتونم ی ساعت سوتین بزنم. خصوصا سینه ی راستم خیلی بیشتر تیر میکشه. ممنون میشم تجربیاتتونو بگین. تو هفته ی یازدهمم.

2 Likes

اره عزیزم منم قبلا باردار بودم همینطور بودم

1 Likes

چجوری واقعا تحمل میکردین؟ منک خیلی اذیتم

بله عزیزم منم اوایل تاهفته بیست اینجوری بودم

2 Likes

عه پس طبیعیه. تا کی ادامه داره؟ همون بیست ببعد دیگ تمومه؟ خخخ

برا من اینجوری بود بعضیام میگن ادامه داره یا کمتره

1 Likes

مرسی عزیزم که جواب دادین

مال منم میسوخت دستم بهش میخورد دلم میرفت
انگار پوستشو‌کشیده بودن
وارد هفته ۲۰ که شدم بهتر شد خیلی
من برای اینکه اذیت نشم همش سوتین تنم بود که تکون نخوره

1 Likes

منم همینجوریم سر سینم دست میخوره اشکم در میاد. اصلا نمیتونم سوتین ببندم همش ولن😂 وقتیم ک میرم بیرون میبندم خارششو تیر کشیدنش دوبرابر میشه

1 Likes

سلام عزیزم
من اوایل اینطور بودم حدودا۴هفته اول
بعد خوب شد تا الان
الان هفته۹ هستم دوباره شروع شده

1 Likes

خداییش معظلیه… عضو حساس بدنم هس کاریش نمیشه کرد:joy::joy:خوش بحال مردا

منم اوایل که شروع کردم بستن اذیت میشدم چون اصلا عادت هم نداشتم تو خونه ببندم ولی چند بار که پوشیدم خوب شد سفت نگه ش میداشت
سوتین نخی بگیر حتما که حساسیت نده سینه هات

1 Likes

یعنی گفتی آ. من هنوزم هم تیر میکشه هم درد داره هم میخاره. از اول همون هفته 8 داشتم تا الان که 16 م. کم بود شدید شد و رفت. نمیدونم تا کی ادامه داره. نترسونمت اما بدجوری ترک افتاده.

نظر بچه ها رو خوندم. امید پیدا کردم تا هفته 20 دیگه خوب شه.

2 Likes

اره ان شالله ۲۰ دیگه خوب میشه
من از روز اول داشتم و هی بد تر شد تا هفته ۲۰

2 Likes

ب سختی

1 Likes

سلام عزیزم منم هفته ۹هستم خیلی درد دارم همش تیر میکشه درد داره اصلا سوتین نمیپوشم موقع خاب وقتی میخام بچرخم از این پهلو ب اون پهلو ب حدی درد میگره ک بی حال میشم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.