تیر کشیدن زیر شکم نشانه چیه؟

سلام خوب هستین؟
من دوره پریودیم۳۲ روزه هست
اقدام به بارداری کردم امروز۲۷ از سیکل قاعدگی هستم تقریبا ۴ روز قبل زیر شکمم تیر میشه مدام قبلا اینجوری نبودم
۴ روز پیش کمر یهو درد گرفت عین روز اول پریودی
یعنی باردارم؟!!؟
۱۴ بهمن وقت پریودیمه
در ضمن ماشین حساب تخمک گذاریم رو 19 ام از سیکل قاعدگی که میشه 1 بهمن نشون داده بود

اره شاید پریود باشی چند ماه اقدام کردی ؟

سلام عزیزم
از روی علائم نمیشه گفت که شما باردارید یا نه. اگر از موعدتون گذشت و پریود نشدید باید آزمایش خون انجام بدید. انشالا که مثبت باشه

2 Likes

ممنون

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

خانم حکیمی یسوال دارم ممنون میشم جواب بدین دوروزه ببخشیدها ترشح ابکی کشدار بدون رنگ و بو دارم پنج روز پیشم نزدیکی داشتم ک بنظرم زمان تخمک گذاریم بود نظرتون چیه ؟؟؟

عزیزم ترشحات بی رنگ و کشدار مربوط به تخمک گذاریه برای اطمینان می تونید سونوگرافی انجام بدید

سونو برای چی انجام بدم

برای این که ببینیم تخمک گذاری دارید یا نه

اها یعنی احتمال بارداریم نیست

اول باید ببینیم تخمک گذاری هست یا نه
اگر الان تخمک گذاری داشته باشید، بله احتمال بارداری نیست

ممنون خانم حکیمی یه تاپیک دارم میخوام حذف کنم یا ببندم چکارکنم

خواهش می کنم
کدوم تاپیک؟

شما نمی تونید تاپیک رو حذف کنید فقط تا یک هفته بعد از ایجاد تاپیک فرصت دارید که عنوان رو تغییر بدید یا چت های خودتون رو پاک کنید

یچیز دیگه من دیروز اولین باربود اومدم این سایت چمدتا چت کردم بعدش تا ۱۹ ساعت نتونستم تایپ کنم چرا ؟

عزیزم در 24 ساعت اول بعد از ثبت نام شما تعداد محدودی می تونید چت کنید. بعد از 24 ساعت دیگه محدودیتی نیست

ممنون از پاسخگوییتون خانم حکیمی

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
عنوان تاپیک تون رو بفرمایید من ببندم

چشم درد دل خواهرانه

1 Likes

خانم حکیمی نمیشه این امکان رو بزارید که بشه تاپیک رو حذف کرد؟ کسی تاپیک خودش رو فقط بتونه پاک کنه
و یه امکان دیگه ک هرکی بتونه پیامای خودش رو با تعداد بالا حذف کنه مثلا ۱۰ تا ۱۰ تا بتونه پاک کنه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.