تیر کشیدن زیر دل در بارداری از علائم سقطه؟

سلام بچه ها لطفاخواهش میکنم هرکی تجربه داره بگه ازنگرانی دارم دق میکنم من چندوقتی یباردرحدچندثانیه تیرمیکشه بعداز خوردن غذا رفتم دکتر امپول فمولایف داده میترسم بزنم چیزی بشه اخه واسه جلوگیری ازسقطه فک کنم من ک ن لکه بینی دارم ن کمردرد چرا برام نوشته😔امپولا ضررندارن

1 Likes

عزیزم طبیعیه تیر کشیدن زیر دل تو بارداری هفته چندی ؟؟

شاید مشکلی بوده که نوشته بالاخره دکترت بهتر میدونه درضمن شما سابیه سقط داشتین؟؟
یا سونو رفتین همه چی نرمال بوده؟؟طول سرویکس این چیزا؟؟

رفتم گفت همه چی طبیعه ن سابقه نداشتم اولین بارداریمه

هفته ۱۰ عزیزم

اون فک کرد من درد دارم ولی دردمن دردنیس تیرمیکشه دکتراصلی من نیس دکترمن اصفهانه

بالاخره چاره ای نیست یا بهش اعتماد کن یا عوضش کن بالاخره خودت تصمیم نگیر عزیزم

یعنی امپولاروبزنم مشکلی پیش نمیاد؟

اگه مطمئنی که دکترت اشتباه متوجه شده آمپولارو نزن و اینکه اگه شماره تلفن مطب دکتر اصلیتو داری باهاش مشورت کن گلم تیر کشیدن اگه شدید نباشه و فقط گاهی اوقات باشه طبیعیه عزیزم

مرسی عزیزم حتما بادکتراصلیم مشورت میکنم

1 Likes

عزیزم نگران نباش طبیعیه منم همین طور میشم چون شکمت داره جا باز میکنه از طرفی ما هنوز تو هفته های 8به بعد بارداری حرکات جنین رو به صورت درد حس میکنیم نگران نباش منم همینطورم ولی پرخوری اصلا نکن من پرخوری میکردم شکمم درد میگرفتم دیگه پر خوری نکردم خوب شد شکمم

1 Likes

مرسی عزیزم بخدا ازوقتی دکتره گفته احتمال داره سردردگرفتم

2 Likes

بخدا منم سردرد دارم واقعا فک کنم حقیقت داره اگر کسی سردرد داشته باشه بچش پسره رفتم غربالگری گفت پسره به خودت استرس نده اعصابتم خورد نکن من تو اینطور موقع ها این مشکل رو پیدا میکنم

1 Likes

انشاالله همینطورباشه ک تومیگی

1 Likes

نگران نباش فدات شم همه چیز طبیعیه الی عقل اونایی که آدم رو میترسونن

اره دقیقا ولی واقعا نمیدونم چیکارکنم امپولاروبزنم نزنم

سلام عزیزم
نگران نباشید آمپول رو بزنید
این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست
https://farzand.net/expert-answer/1441269875-what-is-the-effect-of-fmulayev-ampoule-in-pregnancy

مرسی خانم حکیمی لطف کردین جواب دادین🌷

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.