تیر کشیدن دور ناف

نیلوفر جون من دور نافم تا نزدیک واژن تیر میکشه میشه علایم بارداری باشه؟تروخدا زود بگین.

اره امکانش هسته که باردار باشین

چند روز مونده تا موعد پری تون

10 روز مونده ولی برای اقدام الان یه ماهه دکترم گفته نزدیکی داشته باشم برای همون میپرسم از جای نافم تیر میکشه تا واژن بعدم شکمم خیلی نفخ داره بادمیکنه هی😐

یکم تکرر ادرار هم دارم.

امکانش هست باردار باشی دارو مصرف کردی

من زمان اویل اول بارداریم سمت چپم تیر میکشید جایی که تخمدان ها آزاد شد بودن باردار شد بودم بچه ام همون سمت چپ بود که تیر میکشید تکرار اردار هم داشتم من طپش قلب زیاد داشتم سرگیجه سردرد بیجا داشتم من نمی دونستم که باردارم تا تست زدم سه روز مونده بود به پری منفی بود دیگه؟ صبر کردم تا موقعه موعد پری تا زدم شد مثبت کم رنگ سه روز پشت سر هم تکرار کردم همون مثبت کم رنگ بود آزمایش که دادم گفته بارداری

1 Likes

شما باید صبر کنی تا موعد پری اون موقعه بهتر ولی با این حال امکان بارداری تون خیلی زیاد پس مواظب خودت باش باش کارهایی سنگین نکن استرس از خودت دور استراحت بجا داشته باشی ان شاالله که خیر عزیزم

1 Likes

اره یه قرصایی بهم داده برای تخمک گزاری 5 تا بود که خوردم الانم دارم مدروفم میخورم با ویتامینE وD😊

ممنون دوسم خیلی متشکرم:rose::rose::rose::rose::four_leaf_clover::tulip::four_leaf_clover::herb::four_leaf_clover:

ب نظرت برم ازمایش بتا یا نه؟اگه برم الان دقیق نشون میده؟:no_mouth::hushed::confused:

آره احتمال داره از روی تحقیقاتی که تو سایتای دیگه داشتم میتونی از تاپیک خانمای باردار بپرسی

بیبی چک نزدی؟

زدمیه هفته ونیم پیش منفی بود.

زود بوده

اره وای استرس دارم اووووووووف انتظار چه سخته:grimacing::confused::confused:

آره مثل من منم منتظرم

۱۰ روز تا موعد خیلیه عزیزم باید صبر کنی
سعی کن خودتو سرگرم کنی اینجوری کمتر استرس میگیری

مچکرم دوسم چشم ب نظرت نرم از بتا؟:cry::sleepy:

خانم حکیمی گفتن قبلا که آزمایش بتا ۱۶ روز بعد از آخرین نزدیکی احتمالا جواب میده
ولی بازهم میگن تا روز موعد بهتره صبر کنین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.