تیرویید کم کار

سلام من قبل بارداری ازمایش دادم تیروییدم ۲بود باردار،که شدم ازمایش اولیه ۳/۶بود و قرص لیوکسین استفاده کردم. البته تو ماه سوم سقط شد. و همچنان این قرص رو چهار روز،اول هفته ناشتا استفاده میکنم.یک ماه و چند روز،بعد از،سقط ی چکاپ کامل رفتم هیچ مشکلی نداشتم جز همین تیروییدم که شده ۳/۲۸.
با وجود خوردن این قرص،چرا تیروییدم همین طور،داره بیشتر میشه.چرا این قرص تاثیر نداره :pensive:
@hakimi

1 Likes

اسما جان حتما پیش دکتر غدد برید.
قرصتون ایرانیه یا خارجی؟؟
معمولا جواب میده.من تا حالا نشنیده بودم قرص بخوریو بره بالا بازم

قرصم روش نوشته ژرمنی عزیزم .اینجا دکتر غدد نداره فقط دکتر داخلی داره

تیروئیدت پرکاره گلم؟

عزیزم تو تایپک هم نوشتم تیرویید کم کار

اخه من تیروییدم 6و نیمه گفت کم کاره بهم

مگه تا 5 و نیم نرمال نیست؟؟

برای بارداری باید زیر دونیم باشه

بستگی به شرایطتت داره تو بارداری خطرناکه و نباید به سه برسه.برای همین دکتر دارو میده که کنترل بشه

1 Likes

مشکلی نیس که اسما جان منم تیروئید کم کار دارم سری پیش آز دادم تیروئیدم اومده بود ۲.۲،تازه میزون شده بود هفته پیش آز دادم دوباره شد ۳،به دکتر گفتم گف قرصاتو مصرف کن مشکلی نیس اصلا آزمایش واسه همینه،قرصمم ایرانیه لووکسین ۵۰میخورم،۷ماهمه

خوب سحرجون چرا هی بالا میره.علتش چیه

1 Likes

شما چطوری مصرف میکنی. من چهارروز اول هفته به صورت ناشتا

من چون میخوام اقدام کنم میترسم باز باعث سقط بشه

1 Likes

هی وزنمم میره بالا دکتر طب سنتی میگه بخاطر کم کاری تیروییدتع.ولی هرچی دارو میخورم کنترل نمیشه.وزنم داره به ۸۰میرسه :sob:

1 Likes

من به دکتر گفتم گف دارو استفاده میکنی جای نگرانی نداره علت بالا پایینشو نگف،حالا خداروشکر واسه من و شما ۳ هستش گلم منم قبلا ۱۲بودم،تو چکاب قبل بارداری شدم ۵ الان اومد رو سه،گف دارو که مصرف میکنی کنترل میشه مسئله ای نیس

ولی من برعکس شما هربار ازمایش میدم بیشتر میشه تا کمتر شه

1 Likes

نه اسماجون اول اینکه ان شاءلله دیگه هیچوقت تجربه نمیکنی و ازت دور باشخ بعدش دلیل سقط که فقط تیروئید نیس گلی اینطوری باشه که من تیروئیدم بالاتر بود،

1 Likes

کم کاری تیروئید نهایتا ۳،۴کیلو وزن رو میببره بالا و بیشتر ازینو نمیشه گف که علت اضافه وزن بخاطر تیروئیده،من خودم اصلا وزن اضافه نکردم تا الان که باردارم اونم بخاطر بارداریه وزنم رفته بالا

1 Likes

اگه اینطوریه یه دکتر دیگه برو احتمالا دوز داروتو تغییر بده،منم پیش متخصص نرفتم دکتر داخلی میرم

1 Likes

چی بگم والله هر کی ی چیزی میگه.منکه دیگه مونوم چه خاکی توسرم بریزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.