تیرویید در بارداری

من توبارداری تیرووید کم کارگرفتم بعد از ۴هفته قرص مصرف کردن باز ازمایش دادم T.SH از رنج صفر سی و پنج تا ۶نقطه ۲ برای من شده چهار نقطه ۶. آنتی تی پی او از یک تا شانزده برای من شده دویست و بیست و نه نقطه صفر یعنی چی تورخدا تابرم دکتر دیونه میشم

عزیزم اگر تیروئیدتون مشکلی برای بارداری ایجاد نکنه این استرس شما قطعا مشکل ساز میشه
من اصلا متوجه اعدادی که نوشتید نشدم عزیزم
اصلا نگران نباشید تا به پزشکتون مراجعه کنید. اگر لازم باشه دوز دارو رو تغییر میدن تا نرمال بشه همه چیز

تی اس اچ ۴و۶
آنتی تی پی ا، ۲۲۹

تی ۴: ۹

میخوام ببینم تیروییدم کنترل شده ؟ اون آنتی خیلی حاهاخوندم اگر تیرویدکنترل بشه خطری ایجادنمیکنه

عزیزم رنج نرمال آزمایشگاه چنده؟ الان این 4 و 6 یعنی چی؟
نگران نباشید نرمال شده باشه یا نه شما تا زمانی که برید پیش پزشک تون کاری نمی تونید انجام بدید. پس اصلا استرس نداشته باشید. اگر نرمال باشه که هیچی خداروشکر، اگر هم نرمال نباشه با تغییر دوز دارو درست میشه پس باز هم جای نگرانی نیست. تا نرمال شدنش هم جنین چیزیش نمیشه

این عکس رو میشه ببینید

1 Likes

عزیزم فقط آنتی تی پی او یکم بالاست که اونم باید کنترل بشه
چیز خاصی نیست نگران نباشید
بقیه چیزا نرماله خداروشکر
استرس برای شما سمه

خیلی ممنونم توی چن تا سایت میگشتم یه دکتر گفته بود تی اس اچ باید ۳باشه برای من الان ۴ خیلی نگران شدم مرسی خیالمو تاحدودی راحت کردید.

1 Likes

خواهش می کنم
زودتر به پزشک تون مراجعه کنید به من هم خبر بدید لطفا

بله حتما

1 Likes

عزیزم تو بارداری تیروئید باید زیر دو و نیم باشه منم تیروئید کم کار دارم برای خانم غیرباردار تا ۵طبیعیه، تازه تیروئیدتون اونقدام که فکر میکنین بالا نیس جای نگرانی نیس باید حتما به دکترتون مراجعه کنین براتون قرص لووکسین تجویز میکنن استفاده کنین کنترل میشه،تو بارداری طبیعیه عزیزم

سلام عزیزم اره گفتن فقط یکم دوز قرص ببرم بالا

خانوم حکیمی دکترم فقط دوز قرص برام بالابردن گفتن جای نگرانی نیست

1 Likes

ممنون که اطلاع دادین
خداروشکر
هیچ وقت بی خودی استرس نگیرید

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.