تیروئید کم کار

انشالا هر جی به صلاحته پیش بیاد…من با تمام وجودم از خدا دختر خواستم ولی وقتی پسرم دنیا اومد فهمیدم پسر دار شدن به صلاحم بود.خیلی خوشحال شدن که بچمون پسر شد

2 Likes

خدا حفظش کنه…بله منم الان از ته دلم بچمو دوس دارم…دیروز دوتا تشک براش خودم درست کردم…میگم فقط خداس ک از اینده خبر داره و صلاح بنده هاشو میدونه…من واقعا دخالت نکردم هیچجوره…گفتم هرچی خودش بده:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

میدونی تیروئید من از عصبی بودن و ناراحت شدن اومد

2 Likes

واقعا که آفرین…راستش من قبل اقدامم دوست داشتم بچم دختر بشه ولی به این نتیجه رسیدم که هر چی خدا صلاح میدونه برام پیش بیاد .هر چی داد میزارمش رو جفت چشمام:heart_eyes:

3 Likes

اصلا دلیل این تیرویید کم کار چیه؟؟علایمش چیه؟؟کسی بدوه با مصرف ی دوره کم دارو خوب شه؟؟

2 Likes

از ناراحت شدن و همه چی رو تو خودریختن شروع میشه

3 Likes

دقیقا من:neutral_face:

2 Likes

منم تیروئیدم کم کاره پسرم چهارسالشه دخترمم سه هفته دیگه به دنیامیاد

2 Likes

سلام منم تیروئیدکم کاردارم رو بارداری ک تاثیری نمیزاره

سلام…چقدر اختلاف سنی خوبی:heart_eyes:

من تو بارداری تیروئید گرفتم بچه هامم دختر شدن
بعد بارداری دیگه ازمایش ندادم
خانوما کسی بوده تیروئید بگیره تو بارداری و بعد بارداریشم همینجور روش بمونه این مشکل :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:???

من🖑همچنان برام موند:neutral_face:

،،،:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:مرسی

:sob::sob::sob:علایمت چیه ?

منم همون قرصو میخورم بخاطره کرونا نمیرم دکتر دوباره قرص خریدم نصف میخورم

سلام عزیزم خوبی…سونو ان تی ۱۳ هفته برخلاف تمااام اونچیزی ک فکر میکردم گفت ۸۰ درصد پسره…اینقد از اون روز تا الان تو فکرم…نمیدونم چقد میشه اعتماد کرد

1 Likes

سلام عزیزم خوبی‌.‌گلم ۱۳ هفته ان تی دادم درکمال ناباوری گفت ۸۰ درصد پسره…شوووکه شدم…همش منتظر بودم بگه دختره…ولی گفت انگار پسره…
هنوزم باور ندارم
منتطرم چن هفته دیگه برم

ولی اگه دیگه خدا خواست و پسر بود معلومه علائم واقعا بی ربطه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.