تیروئید کم کار و درمان آن

رزی چی میشه ک بعضیا زندگیشون رو رواله. اما ما باید با زحمت و سختی ب همچی برسیم.:pensive:حتی ب بچه:pensive:

1 Likes

میدونی چیه عزیزم کسایی که وضع مالیش خیلی خوبه تا یه مشکل پیش میاد با پول ردش میکنن تا مریضی میاد با پول ردش میکنن بخاطر همین گره و مشکلات ندارن. همیشه رو روال کارن اما مردم عادی واسع یه دندون پزشکی هم درمونده ان. ایران خیلی ناعدالتی داره خیلی.
یکیو میبینی واسه جهاز دخترش خونه میخره یکیو میبینی پول خرید یه متکا پتو هم نداره
بد زمونه ای شده ادم دلش کباب میشه از بی عدالتی

به نظرخودت کسی که دغدغه پول نداره چطور میتونه مشکلات تو زندگیش باشه

1 Likes

سخت نگیر عزیزم. خدارو چه دیدی .سرنوشت همونه که باید بشه

مطمعنم چشمت روشن و دامنت سیز میشه:kiss::kiss::heart::heart:

1 Likes

گل قشنگم ناراحتیو بزار کنار درسته واسه بارداری اینجور چشم به راهی. اما ببین خدا یه شوهر بهت داده حاضره شب و روزش سرکار باشه تنگی و سختی تو زندگی نداشته باشی. ببین چجور از خودش میگذره بخاطر تو، این خوبیای شوهرت خیلی خیلی خیلی پرارزشه.

2 Likes

واقعا .اینجا پر از بی عدالتیه:pensive::pensive:بعضیارو میبینم اینقد درماندن حتی از چیزای ساده اشکم درمیاد:pensive::pensive:

1 Likes

ممنون آبجی.ان شاالله مشکلات همه برطرف بشه.یکیشم مشکل همسرم:pensive:

2 Likes

اره خیلی زحمتکشه… گاهی وقتا دلم براش خیلی میسوزه ک چرا این باید ب این مشکل بر بخوره:pensive: بازم شکر… میترسم ناشکری کنم همین چیزاییم ک دارم خدا ازم بگیره…ممنون از دلداریت گل نازم

2 Likes

فدای تو عزیزم. سرتو بالا بگیر . بی خیال این چیزا. خدا خودش میرسونه.

مشکلاتت همه حل میشه :kiss::heart::kiss::heart:

2 Likes

مشکل شوهرتم حل میشه به امید خدا:pray::pray::pray::pray::pray:

2 Likes

میخوام نون بپذم:joy::joy::joy::joy:اما بلد نیستم. نمیدونم رو چی بذم به نظرت رو ماهیتابه میشه

2 Likes

میخوام نونای کوچولوی کنجدی درست کنم.

2 Likes

اره شعله ماهیتابه رو کم کن… کوچولو کوچولو پهن کن رو ماهیتابه… روغنم فکنم داخل نونت کمی بریزی خوب میشه فکنم…

1 Likes

فدات بشم مهربونم

1 Likes

الهی امین:pray::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بوس بوس بوس:kiss::kiss::kiss::kiss:

1 Likes

چشوووووم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

درست کردی؟؟؟؟

1 Likes

نه عزیزم. از دیروز اعصابم داغونه. شوهرم تو راه برگشت از خونه پدرش تصادف کرده ماشین داغون شدن. خداروشکر خودش سالمه. اما ماشین خیلی هزینه بر میداره. نگران هزینه نیستم اما همش جنگ اعصاب و خود خوری دارم که اگه خدایی نکرده چیزیش میشد چیکار میکردم دور از جونش

1 Likes

خودشم اصلن تو شوکه حالش روبراه نیست از لحاظ روحی. میگه ماشین پنج بار پشت سرهم لپیچ و تاب خورده. خدا بهش رحم کرده

1 Likes

ای وای:scream: خب خداروشکر ب خیر گذشته… خودخوری واسه چی عزیزم… شکر کن و خوشحال باش… اصلا ب چیزای منفی فکر نکن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.