تیروئید کم کار و تشکیل قلب جنین

من امروز رفتم تو شیش هفته تیروئید کم کار داشتم. تیروئیدم ۴و۳۲بود تقریبا دوماه پیش ازمایش دادم. چن روز پیش رفتم بهداری گفتم تیروئید کم کار دارم گفت ۱۵بهمن برو ازمایش بده الان معلوم نیس چی ب چیه زوده. ولی من میترسم تیروئیدم رو قلب جنین تاثییر بزاره. کسی بوده با‌وجود تیروئید کم کار قلب جنینش تشکیل شده باشه؟؟؟؟

عزیزم زودتر برو پیش دکترت برای کنترلش قرص بده.من کم کاری تیرویید داشتم تیروییدم ۳.۶بود دکتر بهم قرص داد. البته اذر ماه سقط کردم.شمام زودتر برو دکتر تا خیالت راحت بشه انشالله هیچ اتفاقی نمیفته فقط سه ماه اول خیلی مراقبت کن کار سنگین نکن خیلیا با داشتن تیرویید باردار شدن و به مشکل نخوردن

اخه بهداری ب من گفت هفته هفتم برو گفت الان زوده وگرنع من چن روز پیش میخاستم برم
چرا سقط کردی عزیزم؟

بنظرم بری پیش دکتر خیلی بهتره و خیال خودتم راحت تره.
یا حداقل زنگ بزن از دکترت بپرس گلم

باشع عزیزم

1 Likes

عزیزم باید بری سری دکتر منم الان مطبم بخاطر تیرویید هر ماه باید چک بشه من اول بارداری ۱۷بود نمیدونستم قرص خوردم ۱ماه شد ۱:۷۵ی ماه بعد ازمایش دادم شده ۲/۷۵با این ک تحت نظرم هی بالا پایین میشه

1 Likes

عزیزم شما کم کاری تیرویید داری نباید پشت گوش بندازی باید زودتر،بری که بهت قرص بده. دکترم گفت هم کم کاری تیروییدم میتونه علتش بوده باشه هم مشکلات کورموزومی .ازمن میشنوی برو دکتر صبر،نکن

بله شاگردم مشکل شمارو داشت زیر نظر پزشک بچه اش سالم دنیا اومد

عزیزم به حرف بهداشت گوش نده،اگر آزمایش جدید نداری برودرمانگاه نزدیک خونه و پزشک عمومی یک آزمایش بنویسه و آزمایشگاه دقیقی برو.تا جواب روگرفتی برو پیش دکترت.پشت گوش ننداز.بهداشت یا بهورز هستند یا فوق دیپلم مامایی.در حد همون خونه بهداشت آموزش دیدند.

2 Likes

باشه عزیزم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.