تکون خوردن زیاد جنین

نی نی من زیاد تکون میخوره و زیاد سکسکه میکنه این طبیعیه؟

سلام عزیزم معمولا میگن تکون خوردن جنین نشانه سالم بودنشه پس نگران نباشید.

2 Likes

از کجا میفهمید سکسکه میکنه من تازه اومدم هفته ۲۱ زیاد تکون هاشو حس نمیکنم چه برسه بگم سکسکه س.میشه توضیح بدین دکترم همش میگه دیر نمیشه برا فهمیدینش

من از ۱۶ هفتگی تکون خوردنشو فهمیدم.هر دو ثانیه ی بار ی تکون کوچیک میخوره.تکوناش کوچیک و شکل همه

1 Likes

بچت حتما پسره یا شکمت ضخامتش زیاده

مگه پسره کمتر تکون میخوره من شنیدم پسرا تحرکشون زیاتره؟؟

نه دختره

دخترا زود تر تکون میخورن

من پسرم خیلی زیادتکون میخورد خیلی زودهم متوجه تکوناش شدم به دنیا اومدهم واقعا شیطونه ‌.عزیزم منتظریه نی نی شیطون باش

1 Likes

برای من پسره ولی حرکتاشو کم حس مکنم هفته بیستو هفتم دیروز از ترس رفتم سونو الحمدولله هیچ خبری نبود فقط از سفالیک اومده بریچ

بیچ چجوریه.؟ منم دیروز رفتم سونو گفت بریچه.من۳۰ هفتمه

بریچ یعنی پاهاش پایین سرش بالا مث نشتن که با طبیعی نمیتونی زایمان کنی البته تا موقع زایمان احتمال داره جنین بچرخه پس جایی نگرانی نیس

1 Likes

دوستان تكوناي ني ني چه مدليه ؟؟

سلام …حرکت جنین از چند هفتگی معمولا شروع میشه؟؟

من از شانزده هفته حرکت کرد الان ۲۳ هفته س تکوناش زیاده خیلی ولی نمیدونم سکسکه چه جوریه؟؟؟؟

شروع تكونها ربطي به جنسيت جنين هم داره ؟

شونزده هفته بعدازاخرين پري يا شونزده هفته براساس سونو؟

براساس سونو وقتی رفتم سونو گفت شانزده هفته و دوروزه فرداش شروع کرد ب تکون خوردن داشت خودنمایی میکرد :heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

الان داره تکون میخوره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خیلی تکوناش زیاده فک کنم خیلی شلوغ بشه بنظرتون ربطی داره؟؟؟؟

1 Likes

اي جوون :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.