تکون خوردن جنین

سلام روزتون بخیر من تو هفته سی و سه هستم بچم از دیروز تکوناش ضعیف شده هر کاری می کنم مثله قبل تکونای قوی داشت نمی شه باید برم سنو یا طبیعیه ؟

سلام عزیزم
نگران نباشید یه چیز شیرین میل کنید و به پهلوی چپ دراز بکشید اگر در طول یک ساعت 4 حرکت داشت طبیعیه و نیازی نیست مراجعه کنید

من تا جاییکه شنیدم تو سن بارداری شما چون جنین داره بزرگتر میشه تکون خوردن براش سخت تر میشه اگه ازین به بعد کمتر وول بخوره طبیعیه ولی یه چیز شیرین بخورید اگه حرکتش تو یه ساعت کم باشه یا اصلا حرکت نکنه باید برید پیش دکتر

1 Likes

منم دیروز حس کردم تکون نمیخوره انقد ترسیدم سریع رفتم بهداشت تو محلمون صدای قلبشو شنیدم خیالم راحت شد بعدش تا الان همش داره تکون میخوره :joy:

از این ب بعد تکونا یکم کمتر میشه چون بچه بزرگ ترمیشه.ولی میتونی بری ان اس تی (نوار قلب جنین) بدی

1 Likes

لامصب تا نری دکتر خودشو نشون نمیده برای منم هفته بیستو هفت اتفاق افتاد بابا رفتم صدای قلبشم بشنوم تو مطب دکتر نشیدم مجبور رفتم سونو اقا هیچیش نبود میخواست من پول خرج کنم اومد دیگه مث قبلن سرحال بود :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

عزیزم برای منم تو هفته سی وچهار یه کمی کم شده بود وزنشم خوبه ولی الان یه هفتس دیگه خیلی تکونای سخته ی میزنه گاهی دردم میگیره یه طرف شکمو ول میده :persevere::persevere:

دستش درد نکنه بزار یکم کتکت بزنه :joy::joy::joy:

منم هفته ۳۵ هستم از امروز صبح تکونش کم شده .طبیعی هست جاش کم شده مثل قبل تکون نمیخوره

کوفت :face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

نگران نباش عزیزم،همونطور که دوستان توضیحات جامع دادن
کاملا طبیعیه چون جای جنین کم و خودش بزرگتر شده
به شادی بغلش کنی پناه عزیز

1 Likes

فدات شم مامی ناز باران جونی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات گلدونه خانوووم :blush::blush::blush::blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.