تکرار ادرار در شانزده هفتگی

سلام بچه ها تکرار ادرار دارم تو شانزده هفتگی نمیتونم وقت خواب راحت بخوابم همین که سمت چپ میخوابم مستانه ام پر میشه بدجوری مجبورم شبی چند مرتبه تا صبح برم دستشویی فقط موقعه خواب اینجوری هستم زمانی که دست چپ میخواهم نمیدونم مال این که بچه سمت چپ فشار رو مستانه ام میاد یکمی احساس میکنم شکم بزرگتر شد شما همین جور بودین

من الان ۹ هفتمه هر ربع ساعت دستشوییم خیلی میرم شبام اینجوری من جایی خوندم نوشتن چون بچه کم کم بزرگ. میشه به مثانه فشارمیاره وزود حس ادرار میگیره ادمو

شب ها مایعات و هندوانه که ادرار اور هستن نخور

سلام عزيزم حالت بهتره؟ ميتوني مايعات بيشتر بخوري؟
شايد بخاطر اينه كه مايعات بيشترميخوري جديدا
تكرر ادرار از علائم بارداريه عزيزم
اما واسه اينكه خيالت راحت بشه وقتي خاستي بري ازمايش خون غربالگري دومتو بدي به دكترت بگو ي ازمايش ادرارم واست بنويسه كه عفونت ادراري نداشته باشي

اره بدجوری فشار میاره، قربون نفس اش که حتی خوابم هم بهم زد شبا خواب درستی ندارم

1 Likes

آب خیلی کم میخورم اتفاقا هندوانه که اصلا نمی تونم بخورم معده ام تعجب میکنه ابجی :joy::rofl::smile:بعدش باید بالا بیارم چون معده ام حذف نمی کنه هندونه دیگه اصلا نمیخورم

:see_no_evil: چی بگم والا
واقعا بخاطر بچه هم هست سنگین شده
مثانه تعجب میکنه

1 Likes

سلام گلم خداروشکر بهتر شدم نسبت به قبلا ولی الان خداروشکر هزار مرتبه کمتر شد اره میدونم هم علاعم خودبارداری اتفاقا تازگیا نوبت دکترم داشتم برام نوشته آزما یش عفونت ادارا خداروشکر گفت ندارم

1 Likes

:rofl::joy::smiley::smile: خخحخ شایدم همین باشه

1 Likes

پس اگه نداري ديگه نگران نباش عزيزم
خداروشكركه بهتر شدي

ممنون عزیزم سلامت باشی گلم

عزیزم خیلی عادیه من الان ۳۰ هفتمه شب تا صبح در رفت امدم تو دستشویی حالا شبام اب زیاد نمیخورم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.