تکان خوردن زیر شکم سمت چپ

سلام مامانای گل من حدود بیست روزی میشه زیر دلم سمت چپ تکون میخوره بی بی چک هم زدم منفی بود ولی حس میکنم انگاری بچه تو شکمم هست کسی هست راهنماییم کنه علت چیه؟
بعدش هم دوماه گذشته پریودم هم عقب افتاد چند روز هم فقط چهار پنج روز بود اونم خیلی کم رنگ

والا ماک از ماه چهارم فهمیدیم تکونای بچه رو نمیدونم چجوری از الان فک میکنی بچه تو شکمت هست. همش تلقینه.
اگرم باردار باشی اصلا اینجور علائمتی وجود نداره

آخه من ی دختر پنج ساله دارم دقیقن تکون هایی که حس میکنم مثل وقتیه که دخترمو باردار بودم،تو نت خوندم که تو بارداری دوم میشه از هفته 12 به بعد تکون های جنین رو حس کرد

خب مگه چقدر عقب انداختی که الان 12 هفته باشی؟ اخرین پریودت کی بوده؟ چرا نمیری ازمایش خیالت راحت شه

برای بهمن ماه یک هفته واسه اسفند ماه هم سه روز این ماه هم باید الانا میشدم ولی نشدم فقط گاهی اوقات کمر درد دارم مثل زمان پریودی،واسه آز میترسم مثبت باشه

آخرین پریودم 26ام اسفند بود تا روز اول فروردین هم تموم شد من همیشه هفت تا هشت روز میشدم از روز دوم هم خیلی شدید میشد خونریزیم ولی دوماه اخیر خیلی کم بود

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
شما باید یا آزمایش یا سونوگرافی بدید تا مشخص بشه علت چیه

1 Likes

مرسی خانمی تشکر از راهنماییتون،ی چند روز دیگه باید پریود بشم صبر میکنم اگر بازم پریودم مثل دفعات قبل بود حتمن پیش دکتر میرم

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.