تکان خوردن زیاد جنین

سلام دوستان من هفته ۲۵ بارداری ام، جنینم خیلی تکون میخوره آیا راسته که میگن بعد تولد شیطون و پر ورجه وورجه میشه؟؟

ای بابا!تکون بخوره این جوری میگین نخوره باز گريه زاری میکنید چرا تکون نميخوره،تکلیف نی نی رو روشن کنید دیگه :joy::joy::joy::yum::yum::yum::yum:

2 Likes

خیلی تکون های شدید میخوره که من مشکلی با این موضوع ندارم لذت میبرم ولی همش تو این فکرم که نکنه تغذیه م اشتباهه و یا بچه همینجور شیطون بمونه ، به دنیا بیاد پدرمو در بیاره چون همیشه بعضی مامانا تعریف میکنن که بچشون به دنیا اومده تا یه مدت خواب و خوراک نداشتن انقد بچه گریه میکرده و … منم همش ترس اینو دارم نکنه اونجوری شه
برای اروم شدن بچه چی باید خورد تو حاملگی؟؟

منکه از خدامه تکون بخوره انقد خوشم میاد :joy: همش فیلم میگیرم، ولی میخواستم تجربه بقیه رو بدونم که بچه ای که تو شکم مادر زیاد تکون میخوره بعد به دنیا اومدن شیطونه یه نه ربطی نداره

1 Likes

بچه باید شیطون باشه وگرنه که میشه بزرگسال، پس به این چیزا فکر نکنید

1 Likes

یکی از اشناهامون ۳ تا بچه داره دوتا پسر یه دختر، بچه آخرش دختره
خودش میگه خداوکیلی از وقتی بدنیا اومد تا ۶ ماه تموم من شبانه روز اینو راه میبردم همش گریه میکرد اذیت میکرد وای منم که گوش میکردم همش میترسیدم
الانم دخترش ۱۶ سالشه هنوزم خونوادشو اذیت میکنه برعکس دوتا پسراش

عزیزم به این مسائل فکر نکن… تقریبا همه نوزادها یک ماهه اول که دنیا میان تا روال بگیره زندگی شون یا به قول مامان بزرگا اروم قرار بگیرن… و اینکه بعد دنیا اومدنشون چطوری هستن…خواهر من پسر بزرگش خیلی تکون نمی خورد ینی معمولی بود ولی خدا از لحظه دنیا اومدن شیطون بود… پسر دومی مرتب تکون می خورد ولی بعد دنیا اومدن خیلی اروم تر بود…پس اصلا ربطی نداره… انشالله به سلامتی و صحت دنیا بیاد بقیه چیزا مهم نیست

1 Likes

خوب هر بچه ای یه ویژگی هایی داره باید راه ارتباط با بچه رو یاد گرفت و درست تربیت کرد. یک نوع تربیت برای همه جواب نمیده. شما باید بدونید با بچه چه طور رفتار کنید تا اذیت نشید

چه جالب امیدوار شدم پس ممکنه بچه منم اروم باشه مثه بچه دوم خواهرت :wink::wink:

اره راس میگین دقیقا درسته

1 Likes

میدونی منظورم این بود اصلا اینا ملاکی برای تشخیص نیست… انشالله که همونجوری که دوست داری تربیت بشه

عزیزم مشکلی نداره انشالله منم پسرم ماههای سی و پنج به بعد تکوناش خیلی بیشتر شده بود جای اینکه کم بشه بخاطر فضا. ترسیدم رفتم دکتر گفت بچه ات شناگر ماهریه. نگران نیاش. ولی تا دلت بخواد الان پسرم واقعا شیطونه و تو جاش بند نمیشه

2 Likes

سلام نه عزیزم به این چیزا نیس.من تو بارداریم بچم خیلی تکون میخورد الانم خدارو شکر خیلی خیلی ارومه اصلن نق ونوق نداره همش میخنده.تکون بچه تو شکم مادر نشونه سلامت جنینه

1 Likes

اگه خودت تو بارداری ارامش داشته باشی بچتم اروم میشه .تو بارداری نباید عصبی بشی.محیط اطرافت باید ارامش کافی رو برات داشته باشه.موسیقی زیاد گوش بده و خوندن و گوش دادن قران باعث ارامش خودت و جنینت میشه.بعد تولدشم ارام و باهوش میشه.من خودم تجربه کردم

1 Likes

مرسی عزیزم از راهنماییت حتما انجام میدم :heart::heart::heart:

یکی از آشناهامون یه پسر بچه شیطون داره یه جوری اینو تربیت کرده که اگر مامانش یه چیزی ازش بخواد غیر ممکنه انجام نده. یه روز مراسم ختم بود این بچه توی اتاق داشت با بچه ها بازی میکرد بعد همه بچه ها رفتن تو کوچه ولی مامان این گفت نرو همین جا تو اتاق بمون، چند ساعت موند دستشویی داشت نمی رفت می گفت مامانم باید بیاد اجازه بده من برم بیرون از اتاق :flushed::flushed:

2 Likes

عزيزم سوره والعصر و محمد براي اروم شدن بچه هست حتما تو بارداريت بخون من خيلي ديدم نتيجه مثبت داشته

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.