تپش قلب در اوایل بارداری

سلام من امروز که از خواب بیدار شدم خیلی تپش قلب دارم اصلا طوریه که که دلم داره می لرزه حس خیلی بدی هم دارم .چیکار کنم خوب بشم؟

1 Likes

سلام عزیزم
درمان تپش قلب بستگی به دلیل ایجاد آن دارد، اما در اکثر موارد، تپش قلب بی ضرر است و خود به خود برطرف می شود. در این مورد، هیچ درمانی لازم نیست. راه هایی که می تواند به بهبود تپش قلب کمک کند عبارتست از:

1. نفس عمیق بکشید
    تپش قلب می تواند ترسناک باشد. بنشینید و به آرامی نفس بکشید. نفس های خود را آهسته بشمارید: چهار شماره بشمارید، هفت شماره نفس را نگه دارید، و سپس در شماره هشت نفس را بیرون بدهید. بعد از مدت کوتاهی بهتری خواهید داشت.
  2. پاهای خود را بالا بگذارید
    بهتر است برای درمان تورم پا، پای خودتان را بالا قرا دهید. یک بالش یا کوسن زیر پای خود قرار دهید تا گردش خون افزایش یابد. این حالت به کاهش تپش قلب شما کمک می کند.
    روش های کنترل تپش قلب:
  3. آرامش. روش های آرام شدن را امتحان کنید …
  4. مانور وگال. مانور وگال انجام دهید …
  5. آب. آب بنوشید …
  6. محلول. محلول الکترولیت مصرف کنید …
  7. تحریک کننده ها …
  8. درمان های دیگر …
  9. کمک بگیرید …
  10. تشخیص

مرسی خانم حکیمی .راستش من شلی دریچه قلب هم دارم یعنی بخاطر اون میتونه باشه؟

خواهش می کنم عزیزم
ممکنه علتش این هم باشه بهتره به پزشک مراجعه کنید عزیزم

من قبلنا عرق بیدمشک میخوردم و بهتر میشدم الان تو باردای نمیدونم میتونم بخورم یا نه .تو اینترنتم چیز درستی نگفته که مطمئن بشم میتونم بخورم یا نه :persevere:

عزیزم بهتره هر چیزی رو در بارداری زیر نظر پزشک مصرف کنید. بهتره اول علت تپش قلب تون مشخص بشه بعد درمان مناسب رو در پیش بگیرید

باشه مرسی نیلوفر جون .:kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

ابجی منم توبارداری تپش قلب داشت رفت دکتر گفت دریچه قلبت شله انشاالله شماهم برو دکتر هیچی نیست…خیره انشالله

دریچه قلب من شله عزیزم قبلا دکتر رفتم .الانم میخوام برم دکتر هنوز خوب نشدم ولی دکترم نیست فک کنم جواب نمیده تلفنو

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.