تپش قلب دارم

سلام خیلی تپش قلب دارم به حدی شدیده که انگارقلبم میخوادازتوسینم بزنهبیرون هرکاری هم میکنم که کنترلش کنم نمیتونم به نظرتون دلیلش چیه؟؟؟کمکم کنیدلطفا استرس ازیه طرف تپش قلب هم ازیه طرف داره میکشتم راهنمایی لطفا:pray::pray::pray::pray::pray:

ازاسترس واعصاب تپش قلب میادمنم ی مدت تپش گرفته بودم اعصابمو آروم کردم برطرف شد

سلام عزیزم
همون طور که زهرا جان فرمودن به خاطر استرس تپش قلب گرفتید بهتره استرس رو از خودتون دور کنید. اگر بهتر نشدین حتما به پزشک مراجعه کنید

چیکارکردیدکه بهترشدید؟؟

ممنونم خیلی استرس دارم خیلی ببخشیدباهرباردسشویی رفتن استرس میگیرم که یه موقع عادت نشم هرچ میکنم بهش فکرنکنم تاوارددسشویی میشم استرس میگیرم که یه موقع عادت نشم درصورتی که بایدبرام عادی باشه ولی ازبسکه به خودم تلقین کردم بایدباردارباشم باهربارفکرکردن به پری شدنم اینطری استرس میگیرم وتپش قلبم شدیدمیشه:anguished::anguished::anguished::anguished::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::confused::confused::confused::confused::confused:

این جوری پیش برید اصلا باردار نمیشید عزیزم چون استرس تاثیر مستقیم می ذاره روی بارداری و اجازه نمیده لقاح اتفاق بیفته. بهتره به روانشناس مراجعه کنید تا با استفاده از تکنیک های خاصی استرس تون کم بشه

1 Likes

حتما عزیزم
حرفای شمادوستان عزیزباعث دلگرمیه:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

باخودم اینطورگفتم هنوزسنی ندارم ک نگران باشم واین ماهم باردارنشم این همه وقت دارم و علم اونقدپیشرف کرده ک نابارورهاهم بارورمیشن اینطوربهش فکر نکن استرست بره

4 Likes

دوستان من تپش قلب psvt دارم یعنی یه زمانایی ممکنه تپش قلبم تا 180 بره. البته فقط یکبار اتفاق افتاده بعد بعضی دکترها میگفتن ی عصب باید بسوزیم و… خلاصه اینکه تست ورزش و نوار قلب و اکو دادم یک روز رفتم پیش دکتر یعقوب پور متخصص قلب بیمارستان صارم گفتن ممکنه تو دوران حاملگی برات پیش بیاد ضربانت پائین نیاد مجبور بشی بیای دارو بهت بدیم که واسه بچه هم ضرر نداره ولی کلا گفتن وقتی باردار شدم باهاشون در ارتباط باشم. بنظرم قبل بارداری اگر تپش قبل زیاد و بدون دلیل دارید یه ویزیت بشید خیالتون راحت بشه

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.