تِگ❤💋تگ ❤💋

همکارُ خوب اومدی عروس جونم :+1::joy::joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

فداتشم ممنونم ک یادم کردی عزیزم . ببخشید ناراحتت کردم عزیزم :pensive: ان شاالله

3 Likes

حالاذیه چی دیگه بگم بخندی:joy::joy::joy::joy:یه باری امد سراغم نهار بریم کنار رودخونه. واسش کاکارونی درست کرده بودم. داشت غذا میخورد گوشیش دستم بود چشمم خورد به شماره همکارای خانم .گفتمش بخور بخور این اخرین غذای که با من میخوری، شوهرم ماکارونی تو دهنش بود دم ماکارونیا از دهنش زده بود بیرون چشاش متعجب شد بعد اشک از چشماش سرازیر شد. :joy::joy::joy::joy::joy::joy: بخدا جگرم کباب شد این صحنه رو دیدم. خودشم شبیه خروسه. اصلن یه صحنه هنری شده بود

2 Likes

من عروسم:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::fireworks::sparkler::gift:

2 Likes

سلام خانم گل.
خوبی؟

1 Likes

سلام به روی ماهت عزیزم

1 Likes

وااای خدااا عالی بود تجسمشم :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::grin: بنده خدا چ حالی شده :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

جووووووووون عروس چقد قشنگه ایشالا مبارکش باد :heart_eyes::heart_eyes::bride_with_veil::dancer::dancer::dancer::dancer::man_dancing::man_dancing::man_dancing:

1 Likes

آقا تشریف فرما شدن عزیزم من میرم دیگه شبت بخیر و شادی :heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::star_struck:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:گریه کرد غذا رو گذاشت کنار گفت چرا اینجوری میکنی،:joy::joy::joy::joy::joy:مگه الکیه من از دست بکشم. بعدش خواست بگه یه تار موی تورو به تمام دخترا نمیدم گفت یه تار موی همه ی دخترا رو به تو نمیدم:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:یعنی با این حرفش ترور شدم

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:قلبم میزنه بوم بوم

1 Likes

خوش بگذره جانان:kiss::kiss::heart::kiss::heart: دیگه باید بگم صبحت بخیرو شادی

1 Likes

وااای عزیزم هول شده بود بنده خدا :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::grin:

1 Likes

مرسی قشنگم :heart::sunglasses::kissing_heart::star_struck::bride_with_veil::heart_eyes::dancer::dancer:

1 Likes

سلام عزیزم،خوبی؟

میگم واسه تیرگی زیربغل و بیکنی راه حلی هم داری؟

1 Likes

سلام گلم.

شب تگم کن بهت بگم. اره عزیزم

الان دارم میرمذبیرون:kiss:

1 Likes

سلام عزیزم،ممنون میشم

1 Likes

واسه تیرگی زیر بغل و ناحیه شرمگاهی و بیکنی

1یه کرم لایه بردار ملایم بگیر به این نواحی بزن یک شب درمیان. اما وارد قسمت داخل واژن نشه. شب بزن فرداش بشور

2وقتی میری حموم با گل روشویی وکیسه این مناطق رو کیسه بکش
3.سفیده یه تخم مرغ رو با یک قاشق گلاب و یک قاشق ارد برنج یا ارد نخودچی خوب هم بزن بعد به این نواحی بزن لزار بیست دقیقه بمونه بعد بشور

یه پماد کلوتریمازول واژینال همیشه داشته باش هروقت خارش داشتی به این نواحی بزن چوندخارش و تحریک پوست باعث تیرگی میشه
4.یه صابون تی تی سی بگیر روزی یکبار این نواحی رو بشور باهاش تا یک هفته بعد بشه یک روز درمیون

1 Likes

اینو هم یادت باشه دوران بارداری، دوران شیردهی، و دوران سیکل قائدگی این نواحی تغییر رنگ میدن تیره میشن . طبیعیه بخاطر هورمون هستش

1 Likes

مرسی رز جان:kissing_heart::kissing_heart:خیلی لطف گردی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.