تو بارداریم چرا بعضی موقع سمت چپ یا راست تخمدان تیر میکشه

سلام حنا جون خانم حکیمی عزیز الان هفت هفته ام تو هشت هفته میشم چندروز دیگه دیشب حمام کردم اینا بعدا که بیرون اومدم سمت چپ خیلی تیر میکشید استراحت خداروشکر بهتر شد امروز هم سمت راستم خیلی کم باز تیر می کشه ول میکنه بنظرتون مال بارداریم لطف جواب بدین راستی من از اول تا حالا فقط حالت تهوع سرگیجه داشتم از امروز هرچیزی میخورم بالا میارم حتی آب نمیدونم چکار کنم اینجوری واسه بچه ام مشکلی نداره نمیتونم غذا اینا بخورم تا خوردم باید پس بزنم بالا بیارم حالم خیلی بد لطفا کمک کنید

طبیعیه عزیز منم هستم ولی درحد چندثانیه خداکنه حالت تهوع من زیادبشه

عزیزم نگران نباش بعضی ادما تهوعشون تا4ماه برطرف میشه اما من که تا شب زایمانمم همینطور بودم والان خداروشکردختر خیلی زرنگی دارمممم

خداروشکر عزیزم

سلام عزیزم
لطفا لینک زیر رو مشاهده کنید
https://farzand.net/expert-answer/1784381690-treat-nausea-in-the-first-trimester-of-pregnancy
این دردها طبیعیه ولی اگر با استراحت خوب نشد باید به پزشک مراجعه کنید

ممنون عزیز تشکر بابت مطالب تون ممنون خیلی مفید بودن

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.