تو اقدامم حالت پریودی دارم باردارم؟

سلام دوستان منم اقدامی هستم هفت سال ازدواج کردمه الان ۲۳سالمه از همون سال اول تا الان تو اقدامم همه شهرا دکتر رفتم پیش بهترین متخصصان ناباروی رفتم از اهواز گرفته تا اصفهان تا…همه جا رفتم پریدی نامنظم دارم شوهرم اسپرمش ضعیفه و خودمم تنبلی تخمدان دارم این ماه از روز سوم قائدگی شبی دو عدد لتروزول خوردم تا پنج شب ۱۱ رفتم سنو فولیکول ۱۵ .۱۲.۹ داشتم سمت چپ ۹.۱۲ داشتم و همون روز آمپول hmgزدم روز ۱۴ امپولhcgو از همون روز یک شب در میان نزدیکی داشتیم الان ۹ روز مونده تا موعدم کمر درد دارم زیر دلم تیر میکشه حالت پریدی بهم دست میده بدنم خیلی داغ میشه لطفا کمکم کنید

1 Likes

ببخشید من تازه وارد شدمه دقیقا نمیدونم کجا باید سوالمو بپرسم

عزیزم متأسفانه باید بگم چاره ای جز صبر نداری
با این همه امپول و دارو هیچی نمیشه فهمید
منم کلی علائم دارم اما خب چون قرص پروژسترون مصرف میکنم نمیتونم هیچ حدسی بزنم و چاره ای جز صبر نیس

من اولین باره از این آمپولا استفاده میکنم کسی هست ک با این آمپولا نتیجه گرفته باشه؟

خیلیا نتیجه گرفتن یه هفته دیگه صبر کن هر چی خدا بخواد اصلا استرس نداشته باش خودتو با یه چیزی مشغول کن استرس سم بارداری هست انشالله این ماه حامله ای توکل کن به خدا

سلام عزيزم اين روش رو امتحان كن ضرر نداره خيليا بعد چندسال نتيجه گرفتن

تا موعد صبر کن ان شالله حامله ای

بروطب سنتی پیازدرمانیم خوبه بامصرف اینهمه دارو فقط باید رحمت تمیز وشستشوداده بشه

توت فرنگی خانوم پیدات کردم رفتم سونو بچه ام دختر بود همونی که گفتی:heart_eyes::kissing_heart:

سلام عزیزم مبارکت باشه ایشالا صحیح وسالم بیادبغلت:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

ولی من یادم نمیادا:thinking::thinking::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

مرسی گلم چشم حتما انجام میدم انشالله ک همین ماه بشه ولی اگه نشد از روز پنج قائدگی پیاز درمانی شروع میکنم همسرم هم میتونه پیاز درمانی بکنه؟

به هر حال من یادمه😉

هایادم اومدازعلائمت گفتم یه دخترموخرگوشیه 2تاپسرداری:relaxed::relaxed::relaxed:اسمتو عوض کردی

خانومای عزیز من این ماه فولیکولای خوبی داشتم اقدام کردم و خیلی رعایت کردم الان س روز مونده تا موعدم اما میگرن دارم از سردرد شدید دارم میمیرم مجبور شدم شیاف مسکن استفاده کنم بنظرتون مشکل پیش میاره؟

سلام
بله نباید مسکن اسنفاده کنین
من ماه پیش که سردرد بودم و رفتم دکتر گفتم اقدام داشتم بهم گفت میتونی یه قرص استامینوفن ساده بخوری فقط

یعنی ممکنه اگه حامله باشم مشکل پیش بیاد و پرید بشم؟

فقط استامینفون ولی حالا دیگه استفاده کردی هیچی نمیشه ایشالله

نه بابا ملت باردارمیشن قرص سایتوتک که قرص سقطه میخورن چیزی نمیشه تو با قرص میگرن میخوای چیزی بشه والا اگه باردارباشی نمیشه هیچی سقط ربطی به این دارو ها نداره اینارو میگن استفاده نکنی برای مغز جنین بهتره فقط همین

نه اینا باعث سقط نمیشه
فقط برای جنین ضرر داره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.