توی مشهد سونوگرافی خوب سراغ دارید؟

سلام خانمای گل من دختر خالم میخوادبره سنو اگه توی مشهد جای خوب سراغ دارین ادرس بدین

سونوگرافى داريوش مير
عاليه واقعا من هردفعه ميرم اونجا
چندجا هم قبلا رفته بودم ولي اينجا دستگاهاشون همه جديده نوبت دهيشم خوبه

ادرس دقیق میدین اخه مال مشهد نیستم

احمداباد
خيابان پرستار
پرستار ٣
ساختمان البرز
طبقه منفى يك

مرسی اجی

1 Likes

دکتر فرخ تو کوهسنگی
سونوش عالیه
اما ادرس دقیق ندارم تو نت بزن میاد

سونو گرافی حبرانی خیابون عبادی وسونوگرافی جواد کوثر اگه خواستی آدرس دقیق میگم دوتاشون اخلاقشونم خیلی خوبه

سونوگرافی دکتر هاشمی عطار در امامت ۱۵.
دکتر آذیتا آذریان در بلوار بعثت

دکتر هاله سجادی میگن خیلی عالی وخوش اخلاقه من خودم نرفتم ولی میگن فرشتس خیلی مهربونه:slight_smile::slight_smile::tulip:
تازه اسمشم توی گوگل سرچ کنی میاد ومیتونی ادرس وشماره تلفن مطبشم برداری.

مرسی از تک تک خواهرای عزیز وگرامی تشکر ادرس هار میفرستم براش به هرکدوم نزدیک تر بودن برن بازم ممنونم که جواب دادین

1 Likes

دکتر هاله سجادی فک میکنم پنج راه سنابادهست مطبشون میتونن از 118 یا اینترنت ادرس دقیق وشماره مطبشونو پیدا کنن.:slight_smile::bouquet:

شما باردارى ؟

متاسفانه ماه پیش نشد انشاالله این ماه:slight_smile::slight_smile:

1 Likes

ان شالله عزيزم
دكترت كيه ؟

1 Likes

فعلا زیر نظر یه ماما هستم تا بارداربشم اسمشونم دکتر زهره بزرگی هست.:slight_smile::slight_smile:
انشاالله حامله شدم میرم زیر نظر دکتر مرضیه حسینی خیلی مهربونه دوسش دالم.:slight_smile::slight_smile:

اره عزيزم ان شالله
منم شنيدم
همون ك تو پاستور ؟

1 Likes

دقیقا همونه:slight_smile::slight_smile::clap::clap:

1 Likes

يه بار رفتم پيشش

1 Likes

خانوما منم دختر خالم ده سال پیش بچش مرده به دنیا اومد از اون روز دیگه باردارنشود دکترم زیاد رفته ولی بازم نشود شما دکتر خوب میشناسین که رفته باشن پیشش به نتیجه رسیده باشن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.