تووووووولددددت مبارک 🎉💃🏻😍🔥🎂

عزیزدلم نگاهت زیباتر از خورشید ، دلت پاک تر از آسمون ، و صدات آروم تر از نسیم بهار :kiss::sparkles:
تولد آسمونیت مبااااااارررررررکککککک @B139663
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::dancer:t2::dancer:t2::dancer:t2::dancer:t2::dancer:t2::firecracker::firecracker::firecracker::firecracker::firecracker::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::beers::beers::beers::beers::beers::beers::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::fire::fire::fire::fire::candy::candy::candy::candy::candy::balloon::balloon::balloon::balloon::gift::gift::gift::gift::gift::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

15 Likes

تولدتون مبارڪ با آرزوی بهترینها:heart_eyes::heart::rose::birthday::tada::balloon::gift:
@B139663

5 Likes

تولدت مبارک گلم ایشالا به همه ارزو هات برسی

3 Likes

تولدت مبارک مریم جون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
@B139663

4 Likes

به به سلامتی همه خردادیاااا
تولدتون مبارک:heart::heart_eyes:

3 Likes

روز تولدت بهانه ای شد

تا بهترین شاد باش هایم را تقدیم حضورت کنم

دلت شاد و روزگارت بهاری باد دوست عزیزم میلادت تولد خوبیهاست
:heart::purple_heart::heart::orange_heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::heart::orange_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::orange_heart::blue_heart::purple_heart::blue_heart::heart::yellow_heart::blue_heart::purple_heart::heart::orange_heart::green_heart::green_heart::heart::orange_heart::green_heart::purple_heart::blue_heart::yellow_heart::orange_heart::orange_heart::green_heart::yellow_heart::orange_heart::blue_heart::purple_heart::orange_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart::yellow_heart::orange_heart::heart::heart::orange_heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::heart::orange_heart::yellow_heart::green_heart::heart::blue_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart::yellow_heart::orange_heart::heart::purple_heart::yellow_heart::orange_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::orange_heart::orange_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::orange_heart::orange_heart::purple_heart::orange_heart::heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::orange_heart::heart:
@B139663

4 Likes

تولدت مبارک عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart::hibiscus: ان شاءالله بهترینا برات رقم بخوره

2 Likes

تولدت مباااارک مریم جون:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::rosette::rosette::rosette::rosette::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::white_flower::white_flower::white_flower::blossom::blossom::blossom:
ان شاءﷲ بهترینها برات اتفاق بیافته

2 Likes

تولدت مبارک کاربر مهربون ودلسوز:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
@B139663

3 Likes

تولدت مبارک گلم .دختر منم ۳۰ تولدشه با باباش حرف میزدم ک سوپرایزش کنیم شنیده بعد میگه مامان میخوای سوپرایزم کنی

1 Likes

آااااخی عزیززززم :joy::heart_eyes:

1 Likes

ب زبان محلی خودمون حرف میزدیم فهمیده

1 Likes

تولدت مبااارک برسی به همه آرزوهای قشنگت عزیزم :tada: :heartbeat:

2 Likes

آهاااان

1 Likes

خواهرزاده من پنج سالشه بعد به مامانش گفته برام تولد بگیر اما بهم نگو بذار شگفت زده بشم :rofl::rofl:
خواهرمم یه تولد کوچیک گرفت براش که فک کنه دیگه تولد گرفتیم اما روز تولدش خونه مامانم براش یه تولد سوپرایزی گرفتیم هنگ کرده بود
بیچاره بچه اصلا آمادگی نداشت با اینکه فقط خاله ها بودیم خجالت کشیده بود بعدم گفت نمیخواااام نمیخواااام :rofl::rofl::rofl: دیگه یکم گذشت عادی شد

1 Likes

تولدت مبارک مریم جون ان شاء الله همیشه سلامت باشی و به خواسته دلت برسی:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

الهی عزیزم

2 Likes

وای آیدا جونم
غافلگیرم کردی
اخه من چی بگم در جواب این قلب های پاکتون

فردا ختم قرآن ـ. و چله زیارت عاشورا رو شروع کردم
تنها کاری که ازم برمیاد در مقابل مهرتون.

دعایی از ته قلبمه براتون

خدارو شکر که شما دوستای خوبم رو دارم

قلبم بهتون نزدیکه
گرچه راه ها دوره :heart::heart::heart::heart:

خیــــــــــــلی دوستتووووون دارم به مولا :heart::heart_eyes:

2 Likes

مرسی السای عزیزمممممم

فداتوووون بشم

فدای قلبای پاکتون :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

ممنونم مهربوووونم

وای دلم گریه شوق میخواد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.