توهرماه چقدربایدبه وزن نوزاداضافه بشه؟

چقدرهرماه نرماله؟دخترم موقع تولد۳ونیم کیلوبود دوروزبعدش۳کیلودویست بود یعنی ۳۰۰گرم کم ترشده بود.الان۲۵روزگی۴کیلو خوبه بنظرتون یاکمه؟

3 Likes

عالیه عزیزم.

1 Likes

دختر من دوماهگی ۴ و خورده ای بود:face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

واقعا:heart_eyes:من مریض شدم ازفکروخیال همش حس میکنم شیرم کمه:woman_facepalming:

1 Likes

موقع تولدچقدربود؟

1 Likes

عزیزم اصلا به این چیزا فکر نکن. بچه ها همین که اضاف میکنن یعنی تغذیه کامل بهشون رسیده عزیزم. دختر من ۲ و ۸۰۰ بود موقع تولد. اما شیر خشکی بود و باید بیشتر اصاف میکرد ولی بدغذا بود. واسه همین دکتر بهم میگفت به بچت فشار نیار و ناراحت نباش چون به اندازه ای که معدش جا داره میخوره.

1 Likes

مرسی عزیزم خیالم راحت شد شب و روزم شده غصه دخترم دهنش همش دنبال سینه میگرده هرچقدرمیدم بازمیخواد روزاخوبه شب هااینطوری میکنه شوهرم وخانوادشم همش میگن بچه گرسنه اس شیربده همش سینم دهنشه دکترم چن تابردم گفتم نرماله اگه همش دلش سینه میخواد پستونک بده انقدرشیرنده معده اش گشادمیشه موندم بازتاگریه میکنه میگن گناه داره شیربده همش دستاشومیخوره:neutral_face::joy:

1 Likes

باید از نیم کیلو بیشتر باشه وگرنه سو تغذیه محسوب میشه

1 Likes

الان از۳کیلوو۲۰۰ گرم تودوروزگیش‌باید حساب کنم یاوزن موقع تولدش؟

1 Likes

وزن تولد رو خساب کن

1 Likes

پس فعلانیم کیلواضافه کرده۵روزم مونده تایکماهگیش یکمم تااون موقع اضافه کنه خوبه بنظرت؟

1 Likes

من خودم بچگی ۱۵۰۰اضافه میکردم هر ماه البته شیرخشکی بودم :joy:
والا میگن ۷۰۰ ۸۰۰ گرم طببعیشه از اون بیشترم اصافه کنه ک عالیه

اره عالیه
تا شش ماه اول قطعا بیشتر از نیم کیلو هیت هر ماه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.