توموهایم ر💩دممممم ☹️🤣😵+عکس

من ک نتیجه رو ندیدم

اگه بازگذاشتی منم تگ کن

1 Likes

ندیدم که

1 Likes

پایین موهاتو از قبل دلکلره کرده بودی؟
باید با دکلره لکه گیری کنی و فقط رو قسمتای نارنجیش بزنی اینبار. ولی به هرحال ی بخشی از موهات میسوزه و باید موهاتو دوباره کوتاه کنی تا مرتب بشه.
پوست سرت الان چربیشو از دست داده و چون چند بار دلکره زدی حساس شده پوستت. بزار یک هفته بگذره تا قشنگ پوست سرت چرب بشه اینجوری کمتر میسوزه.
قبل زدن این مواد ب موهاتم حتما دور گردنت، گوشات و پیشونیت و هرجایی ک با دکلره در تناسه بجز پوست سرت ک خودش چربه رو با وازلین چرب کن.
بعدم احتمال داره پودر دلکلره ات قوی نبوده باشه یا دونوع پور ضعیف و قوی رو استفاده کزدی ک اینجوری شده.
اگر خوب رنگ باز نکرد مجبوری رنگ تیره تر بزاری رو موهات چون تو رنگای روشن دو دست بودن رنگ کاملا مشخصه

1 Likes

اره دقیقا با اکسیدان 12%، زدم دیگ باز نشد باید کم میزدم بعد زیادش میکردم ک شک بشه

2 Likes

میشه منم ببینم نتیجه کارو

1 Likes

سلام خودم با دکلره مخالم شدید چون عوراض جبران ناپذیر اما پیشنهاد من دودی وزیتونی چون نارنجی وزردی مو رو میگیره قهوه ای زیتونی هم بد نیست نگران نباش خوشکل میشه

2 Likes

من همچنان منتظرم نتیجه کارو بذاری ببینم:blush::blush::blush:

1 Likes

دکلره اصلا خوب نیست حالا اگرم تمایل داری موهاتو روشن کنی حتما اریشگاه برو چون پشت مو تسلط نداری لکه ای جابمونه خودشو نشون میده موفق باشی ته موهات به پایه رسیده رنگش حتما باجلو موهات فرق میکنه

2 Likes

سوالی داشتید درخدمتم خانوما مدارک اریشگری حرفه ای دارم

اگه خودمون تصمیم به دکلره کردن مو هامون داشتیم…با دکو کرم بهتره ؟یا پودر دکلره؟

وسه رنگی ساده وزیبا با پایه ۷و۸ که همون نارنجی میشه فقط رنگ ۰۰۰ جواب میده

1 Likes

چه رنگهایی مثلا؟

عسلس وزیتونی ۸ دودی۸ روی موی به پایه رسیده حتما باید رنگ رو اکسیدان ضعیف شماره ۶ بزراید

1 Likes

بهتر برای پایه ۱۰ که مو یخی میشه بازم اولین مرحله ۰۰۰ وبعد دوباره ازدکلره استفاده بشه

2 Likes

کسی میدونه رنگ موی امسال چه رنگیه؟

1 Likes

مرسی که هستی عزیزم:wink:

2 Likes

فدات گلم :kissing_heart::heart:

2 Likes

:thinking::thinking::thinking::thinking:

جونم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.