تولد محمدرضا

سلام به همه دوستان.گل پسر منم روز جمعه ظهر ۱۲ بهمن به لطف خدا بدنیا اومد.من سز کردم ولی خیلی درد داشتم و دارم.الان از بیمارستان دارم براتون مینویسم.انشاالله دامن همه کسانی که دوست دارند رو خدا سبز کنه،وکسانی که باردارند به آسانی زایمان کنند.ولی واقعا اگر از اول از زایمان طبیعی نترسیم و کلاسهای ورزشی مخصوصش رو شرکت کنیم،و از روشهای بی دردی استفاده بشه،زایمان طبیعی بهتره.من خیلی درد بعد از سزارین داشتم و هنوز هم دارم.من مثل زایمان طبیعی ها درد نداشتم ولی قبل اتاق عمل همتون رو دعا کردم.:pray::pray::pray::pray::pray:

18 Likes

سلام عزیزمممم تبریک فراوان امروز یادت بودم گلم خیلی خوشحالم که گل پسرتو بغل کردی .انشالله سالم وسلامت باشین هردوتون
عخی عزیزم ان شالله زودی بهبودیتو بدست بیاری و دردات کم بشه بذارمسکن بهت بزنن
وقتم کردی عکس گل پسرتو بفرست ببینیم.

1 Likes

ممنون حتما عزیزم.مسکن شیاف میدن یا آمپول کتورولاک.البته مثل اینکه برای اینکه زودتر دردها کم بشه باید زودتر راه بیفتی.توکل به خدا.

1 Likes

سمیه جون تولد گل پسرت مبارک قدمش خیر و پر برکت باشه برات چقد خوشحال شدم نی نی خوشگلت به دنیا اومد خداروشکرررر ک سلامت زایمان کردی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ان شاءالله زیر سایه تون با عزت بزرگ بشه :heart_eyes:

1 Likes

سلام عزیزم ، مبارک ها باشه ، قدمش مبارک و پر خیر

1 Likes

سلااام عزیزم مبارکه ببخشید سمیه جان میتونم بپرسم شما بچه کجایی؟؟

سمیه جان مادر شدنت و قدم کوچولو نازت مبارک باشه.
ان شاء الله که بخت و اقبالش بلند باشه و خدا همیشه یار و یاورش باشه.
الهی که زودتر بهبود پیدا کنی

1 Likes

سلام خانم دکتر
احوال شما
به سلامتی عزیزم
مبارک باشه پاقدمش پر از خیرو برکت باشه انشاالله
خیلی خوشحال شدم خدا حفظتون کنه
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

سلام سمیه جان مبارک باشه عزیز انشالله قدمش خیر برکت بیاره توزندگیت
عزیزم حالا تازه سزارین کردی قربونت این دردها طبیعه انشالله هرچه زود تر خوب شی خوهری

1 Likes

سلام عزیزم مشهد

قدمش مبارک باشه عزیزم :bouquet:

1 Likes

سمیه جون تبریک میگم،خیلی خوشحال شدم،امیدوارم زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه و شاهد موفقیت های این مرد کوچک باشی،انشاالله دامن تمام کسانی هم که انتظار میکشن زودتر سبز بشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

سلام سمیه جون عزیزم قدم نورسیده مبارک انشاالله زیرسایه اتون بزرگ بشه،خداروشکرکه صحیح وسالم بدنیااومدگل پسرمون،ممنون که دعامون کردی گلی

2 Likes

ای جونم انشاا… بسلامتی سمیه جون ان شاا… خدا نی نی تو برات نگه داره خدا حافظ هردوتون باشه ان شاا… قدمش برات پر خیر و برکت باشه و شادی مهمان همیشگی خونتون:heart_eyes::heart_eyes:ان شاا… بزودی بهبود پیدا کنی:heart_eyes::heart_eyes:وای چقد خوشحال شدم. داری آقا محمد رضا رو شیر میدی منو یادت نره دعا کنی:heart_eyes:

1 Likes

مبارکه همشهری جان :heart_eyes: :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

یماه داداشم پیشم بود امروز رفت خیلی دپرس بودم سمیه جون با خبرت دلم شاد شد ان شاا… همیشه خوش خبر باشی😊

1 Likes

مبارکه سمیه جان
قدمش پر برکت باشه
ان شا الله فرزند صالحی باشه براتون

1 Likes

سلام سمیه جون.
وای خدااااا نی نی جدید اومد.
مبارکت باشه مامان شدنت عزیزم.
قدمش مبارک باشه.
ایشالا همیشه شاد باشی با شازده پسرتو همسرت.
خیلی خوشحال شدم عزیزم.
کدوم بیمارستان رفتی بالاخره سمیه؟

3 Likes

مبارکه عزیزم قدمش پرخیروبرکت باشه وزیرسایه پدرومادرش بزرگ شه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 Likes

سمیه راستی عکس نی نی رو هم بزار برامون ذوق کنیم.

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.