تولد آقامون

سلام خانمهای گل و خوش سلیقه میخواستم ازتون یه ایده خوب برای تولد عشقم بگیرم موندم واسه کادو و مهمون چی تدارک ببینم پیارسال دو نفری تولد گرفتیم پارسال بدون اینکه بفهمه مهمون دعوت کردم حتی تا آویزای تزیینی رو خودم درست کردم وقتی اومد مهمونارو دید همین جوری موند چقدرم خوشحال شد.حالا موندم امسال براش چیکار کنم خودم همه کار از دستم برمیاد گل سازی بلدم ، فرش بافتن، قلاب بافی، بافتنی با میل،تاج عروس و شینیون، ملیله دوزی از خودم تعریف نباشه خیاطیمم تقریبا خوبه آشپزیمم عالیه، اما الآن نمیدونم واسش چیکار کنم جالبه هرسال روز تولدمون به هم دیگه گل سرخ هدیه میدیم.پارسالم چون خودم تم تولدو آبی درست کردم چون استقلالی بود گل رز آبی براش گرفتم لطفا یه ایده جالب بهم بدید .با تشکر :kissing_heart: :gift: :tada:

1 Likes

ماشاالله عزیزم چقدر با سلیقه هستی :heart_eyes::heart_eyes:

ماشاءالله عزیزم…اتفاقا فردا تولد شوهرمه…
من فقط براش کادو میگیرم اونم باسلیقه خودش :grin:

1 Likes

مرسی عزیزم ولی چه فایده با این وجود باز به خودم میگم چرا چیزای بیشتری بلد نیستم حالا نگفتید چیکار کنم؟واسه شوهرم؟

مرسی گلم والا من دی ماه میرم21ساله میشم الان برو یه دختر پیدا کن هم سن من کدومشون این همه کار بلدن؟؟

1 Likes

عزیزم دیگه بیشتر از این باید بلد باشی :thinking::thinking:
من زیاد ایده ندارم برای تولد دوستای دیگه ببینن حتما جوابتو میدن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.