تولدی که رخ نداد 😔

سلام دوستان گلم. امروز خیلی دلم گرفته بود هرچی ازصبح خودمو سرگرم کردم که بهش فکرنکنم نشد :pensive::pensive: برای بچه دوم دکتر تاریخ زایمان رو ۱۰تیر زده بود اما خودتون میدونید که ۲۸اذر سقط کردم :sob::sob::sob::sob:ازصبح دلم گرفته،گاهی که یادم میفته اشکم میاد. توروخدا برام خیلی دعا کنید :sob::sob::sob::sob:

5 Likes

سلام عزیزم آخی
حق داری ناراحت باشی آدم دلش میگیره دیگه

2 Likes

دو ماهگی سقط کردی؟
هر چند ک خداروشکر یه بچه دیگه داری و بازم هم خدا انشالله بهت بچه میده. اما نمیتونم بهت بگم احساس غمی ک داری رو سرکوب کنی

4 Likes

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم حتما حکمتی توش بوده کار خدا بی حکمت نیست

3 Likes

آبجی من دعا میکنم خدا ی بچه صالح بهت بده. تو هم سعی نکن جلوی اشکت یا فکرت رو بگیری. تا احساس غمت تخلیه بشه

2 Likes

سلام عزیزم سعی کن به خودت مسلط باشی به گلپسرت فکر کن که خدا چه دسته گلی بهت داده, وقتی خدا چیزی ازت میگیره میخواد یه چیز بهتر و کاملتر بهت بده, انشاله به زودی خدا به خواسته قلبت برسی و خوشحالیتو بامون به اشتراک بزاری

2 Likes

سلام درکت میکنم من قرار بود بچم اسفند بدنیا بیاد اما هفده هفتم سقط شد چهار ماه داشتمش 27اسفند که تولدش بود داشتم خفه میشدم

1 Likes

سلام به روی ماهت مارال جونم.تو نه هفته سقط،شد :pensive:فدات گلم خیلی دعام کن

2 Likes

سلام گلم پس،دقیقا حس،امروز منو تجربه گردی.واقعا تلخ ترین حس،دنیا ست :pensive::pensive:

1 Likes

سلام گلم قطعا هیچ کار،خدا بی حکمت نیست اما چه کنیم که ما بنده ها کم طاقتیم. ممنون از،دعا و حرفای قشنگت انشالله شپاهم به تمام خواسته های دلت برسی.

1 Likes

سلام پرنسس عزیزم فدات بشم گلم

2 Likes

منم دقیقا مثه شما بودم سال 96.یعنی قرار بود خرداد بدنیا بیاد که اذر سقط شد اما بااینکه بچه اولم بود اصلا خودمو اذیت نکردم. درسته شب اول کلی گریه کردم اما بعدش دیگه بهش فکر نکردم تازه ما چهار نفر باهم باردار بودیم تو فامیل همسرم و همه سن بارداریمون یکی بود و همه اونا الان یک بچه یکساله دارن اما من لحظه ای خودمم اذیت نکردم و باهاش کنار اومدم. حتی بقیه هم در ظاهر دلسوزی میکردن و میگفتن وای بچه شمام باید این سنی میشد خودم به نشنیدن میزدم. ادم باید با هر اتفاقی تو زندگیش کنار بیاد عزیزم. شما که خداروشکر ی بچه هم دارید و حداقل خیالتون راحته

1 Likes

پوووف ناراحت نباش ابجی قسمت نبوده منم نی نیم ۶ بهمن قرار بود دنیا بیاد اما نشد چاره نیس ایشالله دوباره مامان میشی بسلامتی☹

2 Likes

خیلی خوبه که اینقدر صبور و قدرتمندید. من که یک زره ام نمیتونم مثل شما یاشم.انشالله اتفاقای خوب در راه باشه براتون

انشالله باهم عزیزم

1 Likes

انشالله خدا صبر بهت بده و ی هدیه ی کوچولوی عزیز ک تمام ناراحتیت از بین بره :tulip::tulip::tulip::tulip:

عزيزم ديشب كه پستتو خوندم داشتم دخترمو شير ميدادم خيلى برات دعا كردم ناراحت نباش عزيزم هركى رو ميبينى يه سقط داشته منم خودم اگه بچه اولمو سقط نمى كردم الان چهارسالش بود خودمم هر سال روز تاريخ بدنيا اومدنش بغضم مى گيره هردفعه بچه برادرمو ميبينم ياد پسر خودم مى افتم چون همسن بودن و باهم حامله شده بوديم ولى حكمت خدا بوده بازم خداراشكر كنيم يه دونه دارى كه سرت باهاش گرم باشه

2 Likes

عزیزمی شادی جون ممنونم خدا دخمل نازت رو برات نگهداره قطعا خدا با دعای بندگانش مشکل گشایی میکنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.