تولدم مبارکتون باشه 🥰

سلام امروز تولدمه،اول بهمن،فقط از طرف دو سه تا بانک و آزمایشگاه نیلو و آزمایشگاه محلمون بهم تبریک گفتن :sob::sob::sob: گفتم اینجا به خودم تبریک بگم :crazy_face:
سازمان بورسم به افتخار تولدم سهامهامو مثبت کرد :wink:
این گلها هم تقدیم نگاه زیباتون،گفتم برخورده هم از خودم تعریف کنم نقاشی جدید کشیدم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

58 Likes

تولد مبارک باشه خانمی انشالله همیشه در کنار خانواده خوش و خرم باشی و تنت سلامت باشه :partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

تولدت مبارک عزیزم

2 Likes

تولدت مبااارک:cherry_blossom:

1 Likes

تولدت مبارک خانومی :kiss::kiss::kiss::kiss:
به به نقاشیت چقدر قشنگ شده :heart_eyes:

1 Likes

تولدت مبارک باشه انشالا بهترینا برات رقم بخوره ارزوهات خاطره شن:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

@hakimi

2 Likes

ای جوونم :kissing_heart:
تولدت مبارک عزیزم :kiss::heartbeat::kiss::heartbeat::kiss::heartbeat::kiss::heartbeat::kiss::heartbeat::kiss:

1 Likes

مبارک باشه عزیزم
من نمی دونستم :face_with_hand_over_mouth:
:partying_face: :dancer: :rose: :birthday: :balloon: :tada: :confetti_ball: :gift:
انشالا همیشه سلامت و شاداب و هنرمند باشید :cherry_blossom:

2 Likes

تولدتون مبارک عزیزم

1 Likes

تولدت مبارک عزیزم :kiss::kiss::kiss::kiss:
انشالا 120 ساله بشی :heart::heart::heart:
امیدوارم همیشه شاد و سلامت و موفق باشی :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

امروز تولد حاجیه ماری هم هست که ایشون لغوکاربری کردن
انشالا هر جا هستن شاد و سالم باشن :rose: :birthday: :balloon: :tada: :confetti_ball: :gift: :partying_face:

2 Likes

ایشون همون حاجیه ماری خآنم هستن

2 Likes

زاد روزت مبارکککک خانومم…انشالله همیشه دلت شاد وجیبت پر پول باشه…روزات طلایی و شبات پرستاره…شمع 120 سالگیت فوت کنی :heart_eyes:

1 Likes

قربون محبتت عزیزم،لطف کردی :smiling_face_with_three_hearts::rose::smiling_face_with_three_hearts::rose::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

ممنون خوشگلم :heartpulse::rose::heartpulse:

مرسی عزیزدلم :heartpulse::smiling_face_with_three_hearts::heartpulse::smiling_face_with_three_hearts::heartpulse:

1 Likes

فدات عزیزم،مرسی لطف داری :smiling_face_with_three_hearts::heartpulse::rose::heartpulse::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

قربون محبتت مهربونم :smiling_face_with_three_hearts::heartpulse::rose::heartpulse::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.