توسل به مشکل گشا علی ع

سلام خواهرای گلم امیدوارم روز پنجشنبه تون رو به خوبی و خوشی سپری کرده باشید .
حقیقتش وقتی از ی موضوعی خیلی احساس شادی میکنم دوست دارم بقیه رم شریک کنم. حقیقتش من هروقت به مشکلی میخورم و احساس میکنم همه درابه روم بسته ست نذر مشکل گشا حضرت علی میکنم و ایشون رو واسطه قرارمیدم و خداشاهده همیشه حاجتم رو گرفتم شاید گاهی باتاخیر اما تاخیرشم برام شیرین بود. امشب قراره انشالله طبق قرار هر پنجشنبه برای دعای کمیل درجوار شهدای گمنام شرکت کنم و نذرم رو ادا کنم اما دلم نیومد شمارو بی نصیب بذارم
این عکس مشکل گشاهای بسته بندی شده. انشالله برم سر مزار حتما ازاونجا هم براتون عکس میفرستم که نیت کنید و بادل شکسته متوسل بشید بهتون قول میدم حاجت روامیشید.

15 Likes

اسما جان ان شالله که خدا ازتون قبول کنه و حاجت روا بشید
اگه یادتون موند برای من و بچه م هم دعا کنید که ان شالله به سلامتی این دوران رو طی کنیم
خدا، حافظ همه مامان های باردار و بچه هاشون باشه ان شالله

5 Likes

اسما جان قبول باشه انشاالله.
برای ماهم دعا کنید :pray:

2 Likes

اسما جون خدا ازت قبول کنه
برای منم دعا کن
میخاستم غروب برم مزار شهید علمدار ولی نشد
ایشالا هفته بعد منم میرم

2 Likes

حتما گلم چرایادم نمونه انشالله درپناه امام زمان جفتتون صحیح و سلامت باشی و بهترین دوران بارداری و زایمان رو داشته باشی :kissing_heart:

2 Likes

فدات شبنم جان انشالله حاجت روابشی گلم به هرچی تو دلته بهش برسی :kissing_heart:

1 Likes

ای جانم شهید علمدار :pensive::pensive::pensive: انشالله رفتی منو یادت نره . حتما دعات میکنم انشالله به خواسته دلت برسی عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

اسما جون خدا قبول کنه :heart: ان شاءالله شما و همه بچه های مامی گپ حاجت روا بشن منم همراه اونا…

3 Likes

ممنونم. انشالله عزیزم حاجت روا بشی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

اسماجان عزیزم قبول باشه
واسه منم وپسرم دعا کن :heart_eyes:

1 Likes

حتما عزیز دلم انشالله محمدمهدی نازت رو صحیح و سلامت بدنیا بیاری :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

ممنون عزیزم
ان شالله خدا شما و همه مامانا و بچه هاشونو حفظ کنه
درپناه خدا

1 Likes

فدایت عشقم انشالله توام نی نی توسالم بغل بگیری

1 Likes

قبول باشه عزیزم انشاالله همه گره های زندگیت بازبشن،التماس دعا

1 Likes

قبول باشه گلم التماس دعای فراوون :pray::heart:

1 Likes

انشالله حاجت روابشید عزیزای دلم
@u160160
@u156164

2 Likes

انشالله حاجت روا.التماس دعا دارم برا منم دعا کنین

2 Likes

انشالله به هرچه دردل دارید برسید

قبول باشه اسما جون التماس دعای مخصوص :rose:

2 Likes

فدات عزیزم دعا کنین انشالله بچم سالم باشه.تشکر

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.