تهیه خرنوب

خانمهاکی بلده طرز درست کردن خرنوب وبهم بگه تورخداقشنگ باجزییات دعاتون میکنم

عزیزم ما خرنوب و دونه های داخلشو در میاوردیم با یکم از ساقش اسیاب میکردیم تو ی لیتر اب بیست دقیقه میجوشوندیم بعدم صافش میکردیم و روزی ی لیوان همسرم میخورد. نمیدونم درسته یا نه ولی ما اینجوری مصرفش کردیم

عزیزم مگه شما ای یو ای نکردید؟ جواب نگرفتی؟ اشتباه نکنم ازمایش داده بودین جواب مشکوک بود به بارداری؟

عزیزم من خرنوب گرفتم به دو روش میدادم همسر بخوره:
1- ی دونه رو تخماشودر میاوردم اسیاب میکرد با بادوم و فندوق و کردو و یه کم کنجد .دو تا خرما هم میریختم خوب له که میشد با عسل قاطی میکردم هفته ای یک بار اینارو درست کردم گذاشتم یخچال صبح یه قاشق ناشتا شب هم یه قاشق قبل خواب میدادم بخوره

2- عصرا هم یه نصفه رو با دو تا چوب دارچین یه دونه چوب زنجبیل یه کم زعفران در میدادم یه لیوان میدادم گرم گرم با خرما بخوره

ما یه بار نمونه دادیم یه مقدار تحرک و مورفولوژیش و تعداد اسپرم زنده مشکل داشت من 1 ماه کامل بدون وقفه اینا رودادمم بهش ازمایش مجدد داده همه چیش خیلی خوووب شده .تحرکش هم مرزو رد کرد بالاتره ولی دلم میخواد بهتر شه باز دارم میدم خرنوبو بهش

1 Likes

خرنوب چیه :thinking:

عزیزم نشد سقط شد درضم من جوشانده شو میدم اول دولیوان اب معدنی ومیزارم میجوشه بعدامدن جوش ۷عددخرنوب تکه تکه شده رومیرزیم توش۳دقیقه باشعله ملایم میجوشه بعدش زیرشوخاموش میکنم ۲۰دقیقه میمونه بعدازصافی ردمیکنم بعددوقسمت میکنم یه لیوان صبح یه لیوان شب تایه هفته بعدیه هفته هرشب تایه ماه تونت اینطوری بود یه پروفسوری نوشته بود

متاسفم عزیز ان شاءالله که این ماه حتما جواب بگیری گلم حقیقتش من خرنوب استفاده نکردم طریقه مصرفش نمیدونم
عزیز کیست شما مگه بادارو رفع نشد؟ چون منم کیست دارم قرار منم ای یو ای کنم نگرانم یه کم

کیست من ازداروهای وامپولای هورمونی که براiuiاستفاده کرده بودیم اومدگفت این ماه وپرهیزکن ماه بع انشالا چون سقط مکررمیشه

جدی کیست از دارو سوزنا بود :woman_facepalming:t2:
من خودم کیست دارم خدا بهم رحم کنه خدا کنه بزرگتر نشه

ان شاءالله که خودتون بعد از این ماه استراحت طبیعی باردار بشی عزیزم واگر کارتون باز به ای یو ای کشید ان شاءالله که دست پر بیایی و اعلام بارداری کنی عزیزم

به احتمال قوی بازمیرم iuiبراهمسرم دارویی نوشته حدودا۵۴۰تومنه خودمم توخونه تقویتش میکنم انشالا بگیره

1 Likes

ان شاءالله که موفق باشی گلم

سلام 100گرم خرنوب و تکه تکه کن و با 3 لیوان آب یک ساعت بجوشون و بعد وقتی داغه بهش شیره انگور بریز مطمئن باش نتیجه میگیری

ازکجامطمئنی عزیزم؟من شوهرم واریکوسل گرید۲داره هفته دیگ میخادعمل کنه خیلی استرس دارم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.