تهوع کم در بارداری

سلام اگه کسی باردارباشه حالت تهوع کم یا چندروزی یکبار داشته باشه ایا ضررداره بدکه نیست خدایی ناکرده

نه عزیزم چرا بد باشه. این حالت ها توی هر شخصی فرق داره
واسه یکی زیاده واسه بعضی ها اصلا وجود نداره

نه عزیزم
خیلیم عالیه
برو خداروشکر کن ک حالت بد نمیشه :)))

تو اینترنت نوشته بود نشانه خطره بعد چندساله باردارشدم

واااا
نه بابا
خیلی ها ککشونم نمیگزه و یه بارم تهوع نمیگیرن
از دکترت بپرس
اینترنت کشکه

یادم.رفت

اسما جان باردار شدی؟؟؟ کی؟؟؟؟؟ خیلی خوشحال شدم واقعا. تو همون اسمایی؟؟؟؟؟

اره ابجی بعدسه سال دعاکن ابجی لکه بینی داشتم دعاکن رفع بشه برامم دعاکن سونو قلب اوکی باشه باتوکل به خدا

1 Likes

راست میگن تاخدانخاد نمیشه امیدوارم بحق امازمان خدا دامن همه منتظرا و توروسبزکنه ان شالله

1 Likes

ماهم که بارداریم ان شالله بارداری خوب سالمی بابچه سالم داشته باشیم

1 Likes

عزيزم نداشتن حالت تهوع خطرناك نيست. وقتي كسي حالت تهوع شديد دارخ و 1 دفعه سر 1 روز قطع ميشه اين خطرناكه نه اينكه كلاكم باشه يا نداشته باشي. من خانواده مادريم ححالت تهوع نداشتند خودمم شبيه اونا بودم و نداشتم

وای اسما جون خداروشکر. باور نمیکنی که شبهای قدر چقدر برات دعا کردم. خیلی خیلی خوشحالم خداروشکر واقعا باورم نمیشه. خدایا شکرت

تو اینترنت دلیل همه چی اغراق آمیزه. یه جوش میزنی آخرش میگه که سرطان داری
خیلی خوشحال شدم بارداری. دیدی الکی نا امید بودی
لکه بینی داری فقط استراحت کن و داروهای دکترتو استفاده کن.
چون اوایل بارداریته هنوز سطح هورمون ها خیلی بالا نرفته عادیه که حالت تهوع نداشته باشی
بعد از هفته ۶ یا هفت ویار خودشو نشون میده
تازه بعضیا اصلا ویار ندارن تا آخرش. امیدوارم تو از اون دسته باشی. چون من خودم ویار بدی داشتم هر روز آرزوی مرگ میکردم

دوسخ روز زیاد تربود یهو کمترشد

الان هفت هفتمه عزیزم

مرسی مرسی میدونم دعای دیگران درحقم مستجاب شده خدا رو به حقیقت قران قسم میدم دامن همه منتظرا و شماروهم سبزکنه…عزیزم خیلی سختی کشیدم تااین روز رودیدم الان فقط سلامتیش برام مهمه

اگه هزارباربگم خدایاشکرت کم گفتم شوهرم اشکش دراومد به مامانش میگفت مامان دعاکن بچم سالم باشه صدای قلبش بشنوم من شوهرم ادمی نبود کارای خونه روبکنه الان کلا کارای خونه رو میکنه لباس ظرف غذا جارو …ابجی انگار دنیارو بهم دادن ازخوشحالی اشکم درمیاد من خیلی انتظار کشیدم خیلی حرفاشنیدم اینقدر دلم شکست ولی خدارو هزارااااااان مرتبه شکر دلمو شادکرد

1 Likes

خداروشکر عزییییزم خداروشکر که الان شادی. خدا به خودت و بچت سلامتی بده. مواظب خودت باش عزیزم.

مرسی عزیزم ان شالله ابجی دکتربهم گفت باسختی باردارشدی خداکنه قلب بچه بزنه

وقتی اینجورگفت اصلا اعصابم خوردشد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.