تهوع بيطاقتم ميكنه

سلام بچه ها
هفته نهم بارداري هستم و شاغل،بشدت تهوع دارم انقدر كه بعضي وقتها از حالت كلافگيش ميشينم گريه ميكنم،قرص دميترون ميخورم اما يا تاثيري نداره يا اثرش نيم ساعتم نميمونه ،ميدونم خيلي از شماها اين حسو تجربه كردين و اين دورانو گذروندين يا داريد ميكذرونيد ميخام بدونم چطور تحمل كردين؟خيلي دير ميكذره اين روزا مخصوصا وقتايي كه سركار هستم كلافه و بيطاقتم خيلي بالا نميارم اما همش حس ميكنم حلقم داره مياد تو دهنم🙁شما كي خوب شدين؟كي خوب ميشه اين حالتم ؟

ب ۶ هم امتحان کن عزیزم

سلام عزيزم مباركه
بيسكويت ترد هميشه داشته باش همراهت قبل ازاينكه حالت بد بشه يكم ازش بخور خوبه
سيرابى هم چون ويتامين ب زياد داره خيلي خوبه ضد تهوع

تا چهار ماهگی تقریبن این حسو خواهی داشت انشالله زود خوب شی عزیزم

اثري نداره روم عزيزم امپولشم زدم

عزیرم قرص و غذا بی اثره. هیچ کس به اندازه من بد ویار نبود. فقط باید دورش بگذره
هیچ کاری هم نمیتونی انجام بدی به جز تحمل کردن
بستگی به شانست داره کی خوب بشی، مثلا یکی پایان ۱۲ هفته خوب میشه یکی تا آخر بارداری خوب نمیشه
من خودم الان ماه ششم هستم تازه یه ذره احساس میکنم خوبم اما بعضی روزا حالم داغونه

ايشالله كه به زودي خوب بشي عزيزم ،كامنتهاي شمارو خوندم قبلا كه خيلي بد بودي الهي كه زودتر خوبه خوب بشي منم خدا بخاد و تا اخر ١٢ هفته خوب بشم

1 Likes

انشالله ممنونم

1 Likes

ممنون

1 Likes

ان شا الله که خوب میشی

زنجبيل دم كن خوبه عزيزم

1 Likes

من ۶ ماه تمام داشتم.واقعا وحشتناکه.من ب بو هم شدیدا حساس شده بودم.بعدم ک دیک بالا نمیاوردم حس تهوع رو داشتم.من ماست و اسفناج. اش دوغ فقط میتونستم بخورم.لیمو ترش هم خیلی خوبه با کمی نمک.هیچ کاریش نمیشه کرد فقط باید تحمل کنی.شانس بیاری تا ۳ ماه تموم بشه.من ک مردمو زنده شدم از تشنگی میمردم وای تا اب میخوردم بالا میاوردم.

1 Likes

دقیقااا آزاده درست میگه منم همین وضعو داشتم واقعا روزای بدی بود من فشارمم پایین بود از همه چی حتی شوهر جان هم :fearful: بدم میومد ،،ب بو حسااااس بودم ،،باید تحمل کنی عزیزم ان شاالله که مث من زیاد طول نکشه ویارت ،دمیترون قرص خوبیه فقط حتما قبل از اینکه اسید معده ات بیاد بالا و باعث تهوع بشه بخورش
سعی کن گرسنه ام نمونی،صبح ها میتونی کشک خشک هم بخوری توی جلوگیری از حالت تهوع موثره،،ان شاالله به سلامتی این دورانو پشت سر بزاری

1 Likes

مرسي عزيزم حتما كشك رو امتحان ميكنم

2 Likes

اي واي چقدر شما هم اذيت شدي اميدوارم بقولت خوش شانس باشمو تا سه ماه تموم بشه

1 Likes

فقط مراقب باش کشک بدون نمک بگیر خدای نکرده فشار خون بارداری نگیری،من چون فشارم خیلی پایین بود خیالم راحت بود وحشتناک میخوردم اون مدت،،با پزشکتم مشورت کن گلم

خودتو نی نی جونیت در پناه خدا باشید :kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

زنجبیل خیلی گرمه عزیزم
ممکنه خطر داشته باشه برای جنین
کلا ادویه جات گرم رو با احتیاط مصرف کن ۳ماهه اول خیییییییلی مهمه عزیزم

1 Likes

ممنونم عزيزم شما و كوچولوي گلتم همينطور:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

به داشتنش فک کن واست راحت میشه و میگذره
شاد باش از داشتنش تحملش خیلی واست راحت میشه
روز ها رو نشمار واسه گذشتن
اگه ۱لحظه فک کنی نیس (پناه بر خدا ) حالت تهوع واست شیرین میشه

راس ميگي عزيزم تازه من قبلش ي تجربه سقط هم داشتم
خداروشكر كه دارمش
ممنون از انرژي خوبت عزيزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.