تهوع بارداری و هوش جنین

دقیقا همین طوره
98 درصد از هوش بچه به مادرش میره.
مامانای باهوش بچه های باهوش میارن

1 Likes

آهان منم زیاد دارم پس عادیه .بو و خارشی هم ندارم .ولی رنگش کرم رنگه و بعض وقتا حس میکنم یکم خیلی کما زرد شده .بازم عادیه بنظرتون؟

1 Likes

قربونت عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

ن اتفاقا ویار بارداری کار به ارثی نداره مادر من اصلا ویار نداشته ولی من از اولین هفته هفت ویار داشتم تا دوسه پیش اونم چه ویار بدی خدا نصیب هیچ کسی نکن نمی تونی چیزی بخوری غیر از بالا آوردن کاری نداشتم هرفردی بستگی به مقاومت بدنش داره این ویار بارداری اینا

1 Likes

من شوهرم خیلی باهوووشه یعنی به شوهرم نمیره؟

2 Likes

آره عادیه منم همینطورم از دکتر پرسیدم گف اگه خارش نداری و بو نداره رنگ سبز نیس مسکلی نداره

من همه چیزم مثل مامان و خواهرم بوده حتی چیزایی که ازشون خوشمون نمیاد .

1 Likes

واقعا مگه میشه ؟

1 Likes

من خوندم که هوش بچه بیشترش به مادر میره

2 Likes

معمولا میگن بچه هوش مادرش رو میگیره از نظر قیافه به پدر میره،ولی من خیلیا رو میشناسم که اصلا شبیه پدرشون نیستن شبیه مادرشونن،من و خواهرامون که از نظر هوش به پدرمون رفتیم قیافه دوتامون به مامان دوتامونم به بابامون رفتیم،

حالا خودمم هوشم بد نیست ولی خوب باباش یه چیز دیگه بود من همیشه لذت میبرم از هوشش .

1 Likes

:thinking::grin: پس به خودمون میرن

نمیدونم ولی حرفه بابا پایه علمی نداره که از قدیم برا خودشون میگفتن

1 Likes

دوستان من وقتی نزدیکی دارم خیلی درد و سوزش دارم .مال بارداریه .یا اینکه دیر به دیر رابطه داریم یا مال عفونته؟؟ :thinking:

احتمالا
چرا میخندی؟خوبه یا بد؟:grin:

انشاالله که باهوش باهوش میشه

خوبه دیگه مامان به این باهوشی

ان شاءالله عزیزم همچنین مال شماها :kissing_heart:

آره اینم شنیده بودم :joy:

من دلم نمیاد آخه میگم احتیاج دارن خودم دوهفته یه بار به شوهرم اجازه میدم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.