تهوع بارداری و هوش جنین

سلام :blush:
اینکه میگن اگه ویار و حالت تهوع تو بارداری داشته باشیم و هرچقدر بیشترباشه باعث میشه فرزند باهوشتر داشته باشیم صحت داره؟ من جز بعضی وقتا که احساس سنگینیه معده میکنم اصلا ویار و حالت تهوع ندارم :sweat: نمیدونم باید الان خوشحال باشم یا ناراحت :expressionless:

1 Likes

نه درست نیست وقتی ویار نداری خیلی بهتره میتونی همه چیزای مقوی رو بخوری برعکس بچه ت باهوش تر میشه عزیزم

4 Likes

وقتی ویار داري يه کمبودي تو بدنت هست برخي هم کمبود ندارن ولی ارثی دارن اين ویار رو

2 Likes

تو نت داشتم میگشتم همچین چیزی نوشته بود سرچ کنین میاد :neutral_face:

1 Likes

باور نکن از دکتر بپرس

1 Likes

من مامانم ویار داشت از دکتر پرسیدم من ویار حالت تهوع هیچی ندارم گفت ژنتیکیه شاید خاله یا عمه ت بوده که ویار نداشته

1 Likes

باشه :neutral_face:

1 Likes

:expressionless::expressionless::expressionless:
اصلا اینطور نیست نوشین جان
من دکتر بودم گفتم خیلی حالت تهوع دارم گفت خداروشکر.مامانایی که حالت تهوع دارن ما خیالمون راحته که بارداری مطمئن تری دارن.به دلیل ترشح هورمونا

سلام عزیزم
این حرف ها صحت نداره عزیزم
چیزهایی که باعث باهوش شدن کودک میشه تغذیه مناسب و ژنتیک و نداشتن استرس است.

5 Likes

فکر نمیکنم این طور باشه
والا من شنیدم اونایی که حالت تهوع دارن بچه هاشون خوشگلتر میشن :joy::joy::joy::joy:
همه اینا الکیه

2 Likes

منم مامانم نداشته اصلا
از دکترم پرسیدم یعنی منم ندارم در آینده گفت ربطی نداره

2 Likes

دختر خاله از اول بارداری تا آخرش حالت تهوع وحشناک داشت و همیشه بیمارستون بود سرم میزدهمراه با آمپول تقویتی بچه ش خوشکل شد دلیلش هم اون سرم تقویتی یود نه ویار .

1 Likes

ممنونم خانم حکیمی نمیدونم اون آزمایشی که تو آمریکا بود اگه اشتباه نکنم که تو نت خوندم رو مادران بارداری که حالت تهوع داشتن نسبت به اونایی که نداشتن بچه های باهوش تری دارن انجام شده بر چه اساسی بوده :neutral_face:

من شنیدم اونایی که ترشحات بیشتری دارن بچه شون خوشکل میشه :grinning:

1 Likes

ترشحات چی :thinking:

1 Likes

آره دکتر هم بهم گفته بود

1 Likes

لابد بچه من قراره حوری بشه پس.:joy::joy::joy:
همه رو دارم

1 Likes

ترشحات دوران بارداری دیگه البته بدون بو و خارش که عفونت نباشه

ژن از همه چی مهمتره

1 Likes

ان شاءلله :heart_eyes::heart_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.