تهــــــران... تهــــران 😂

سلام سلام خواهرای خوشگلم بالاخره تونستم بلیط هواپیما گیر بیارم. بعد یکسال و دوماه میخوام برم تهران دیدن خانوادم :slight_smile::slight_smile::slight_smile::blush::blush::blush::blush::dancer::dancing_women::dancing_women::dancing_women::dancer::dancer::dancer:
البته خیلی ارزونم نبودا اما باز بهتر از قبل بود قیمتش. الهـــــی شکر

10 Likes

خداروشکر
بندری برقص برامون اسما :joy::joy::joy::joy:

2 Likes

ان شاالله که بسلامتی دل خوش و سفر خوش و خرمی داشته باشی گلم

1 Likes

خداروشکر عزیزم.چندماه بمون قشنگ خستگی در کن.

1 Likes

به سلامتی و دل خوش
سفر بی خطر
چند تا دکتر خوب زنان هم برو از موقعیت استفاده کن

1 Likes

خداروشکر ان شاءالله بسلامتی برید سفرت بی خطر

1 Likes

سفرت سلامت اسماء جون
ان شاالله همیشه به شادی دیدار تازه کنی😊

1 Likes

چشم ولی مثل خود بندریا خوب بلد نیستماااا :joy::joy::joy::raised_hands::raised_hands::raised_hands::raised_hands::raised_hands: بیا دستارو ببر بالا بلرزون :raised_hands::raised_hands::raised_hands::raised_hands:

1 Likes

اره اتفاقا بیشتر بخاطر این میخوام برم. اینجا دکتراش اصلا بدرد نمیخوره. دکتر خودم تهران خیلی بهتره

2 Likes

چند ماه که نمیتونم .همسرم نمیشه تنها بذارم شاید بیست روز یک ماه بمونم :relieved::relieved:

2 Likes

ممنونم عزیزدلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

فدات عزیزدلم زنده باشی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدایی داری گلم ممنونم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

ان شالله که خیره
خوش خبر باشی

1 Likes

توگل بخدا. انشالله برسم تهران تو اولین فرصت میخوام برم انشالله جمکران دلم بدجور هواشو کرده

6 Likes

التماس دعا
عزیزم

انشالله تک تکتون حاجت روابشید خدا شاهده هر شب سر نماز غفیله همتون جلو چشمامید دعاتون میکنم انشالله هر چی تو دلتونه خدا بهترینش رو بهتون بده بحق مشکل گشا علی

5 Likes

اسما جان جمکران رفتی حتما دعا کن برام من پارسال برای اولین بارم رفتم خیلی دلم میخواد یه بار دیگه برم ان شاالله که امام مهدی از ماها راضی باشه و حاجات تمام دوستان برآورده کنه
اللهم عجل لولیک فرج

4 Likes

لایق باشم چشم حتما عزیزدلم. :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات شم عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.