تنظیم کردن خواب کودک

دخترم چند وقته دیر میخوابه زود بیدار میشه مثلا تو یه هفته دوبار این کارو میکنه پنج سالشه خیلی میترسم
خطرناک نیس کم خوابیدن؟؟البته روزایی ک زود بیدار میشه بعداز ظهرش مبخوابه

2 Likes

نه باباچراخطرناک خوابش کم شده

2 Likes

نمیدونم استرس دارم همش
فکرای آشغال میکنم
شما بچه داری؟؟

1 Likes

یعنی هیچکسی نیس؟؟؟

1 Likes

کسی تجربه داشته؟؟من حس میکنم دخترم میترسه از خونمون چون از اتاق راهرو رو نگاه میکنه همش تا میخواد برگرده اینور اونور کلا بیدار میشه

1 Likes

:neutral_face::expressionless:خو اگ بترسه ک باید گریه و لجبازی داشته باشه …دخترم منم ۶سالشه ۱۲میخابه ۵پامیشه

2 Likes

کلا هر روز اینجوریه؟

1 Likes

بیدار میشه سرحال؟بعد دوباره کی میخوابه

1 Likes

اخه میدونم بترسه هم گریه نمیکنه

1 Likes

ن گاهی وقتا …بعضی وقتام ۹میخوابه تا ۷فردا:neutral_face:بچه ان دیگ رو چی حساس شدی اجی

1 Likes

اره …بازی میکنه ۳عصر میخوابه

2 Likes

پسرمنم ۵سالشه اگه یک شب بخوابه ۷نیم بیداره پسرمن ازاول همینجوری بوده اگه هرساعتی بخوابه همون ۷نیم صب بیدار انگار ک واسش ساعت کوک میکنند

3 Likes

:confused:خو بنظرم بیشتر براش وقت بذار بازی کن نقاشی و الفبا یادش بده

2 Likes

الهی عزیزم:heart_eyes::joy:

1 Likes

دخترمم گاهی وقتا
اخه یه زنه بهم گفت چند وقت پیش واااااایی دیر میخوابه خطرناکه مریض میشه اینم موند تو ذهنم
یه مریضی خیلی بدم گفت ک فامیلشون بچه شون نمیخوابید فلان شد و مرد من اعصابم داغون میشه دخارم زود بیدار میشه بعد اون حرف:pensive::pensive:

۵ساله دوست داشتم تا ساعت ۹بخوابم نشده تا حالا :joy::joy:

1 Likes

عزیزمممم:grin:

اون خانم از روانشناسی کودکان چیزی هم بلد بود؟عزیزدلم واقعا چرا فکرتو درگیر این چیزا میکنی با دخترت کیف کن حتی بشین باهاش برنامه کودک ببین و نکته های خوبشو بهش گوشزد کن :neutral_face:ینی چی دیر بخوابه و فلان

1 Likes

دیگه من ک نخوابم گیج میزنم
انرژی برام نمیمونه ک
تو خسته نمیشی از کم خوابی؟؟؟من باید خودم بیدار بشم و طولانی بخوابم وگرنه کلا گیج میزنم

بچه ها این زمونه همه اینجوری شدن دختر جاریم ۶ماهشه ازروزی ک ب دنیا اومده روزی یکبار میخوابه بچه تو سن اون فقط میخوابن ولی اون اصلا نمیخوابه دو سه بار دکتر برد حتی ازمایشم ازش گرفتن گفتن هیچ مشکلی نداره کم خوابه ولی نمیدونم چرا نمیخوابه همیشه اون بچه چشاش خستس ولی خواب نداره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.