تنظیم پریودی

سلام بچه ها…من عضو جدیدم… بچه ها حدود 5ماهه جلوگیری نمیکنم و قصد بارداری دارم … پریودی هام همش 4 یا 5 یا 6 روز میاد جلو… شنیدم که برای باردار شدن خوبه که پریودی ها تنظیمش بهم بخوره اما فکر میکنم 5یا 6 روز خیلی زیاده

نه عزیز تو اقدام کلا نظم قاعدگی به هم می‌ریزه حتی بعضی از دوستان تا ۸-۹-۱۰ روز هم عقب افتاده پس نگران نباش و به اقدام ادامه بده چون هر ماه امکان بارداری ۲۵ درصد هستش پس اصلا استرس به خودت نده

سلام عزیزم خوش اومدین :rose:
خوب نیست به هم بخوره، در این دوران این اتفاق طبیعیه و چیز غیر عادی نیست و جای نگرانی نداره. شما می تونید با استفاده از ماشین حساب زیر بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید.
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period
یادتون باشه استرس بیش از هر چیز مانع باروری و به هم خوردن سیکل قاعدگی میشه. ورزش منظم انجام بدید و تغذیه سالم داشته باشید تا انشالا به زودی نتیجه بگیرید.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.