تنبلی تخمدان 💜

سلام روزتون بخیر من دختر هفت ساله دارم والان دوبتره اقدام به بارداری کردم چون دوست داشتم بقول قدیما جفتم جور بشه پسرداربشم بهم گفتن سونو چهارده روزه بده که دادم چون اینجا تو شهرستان دکترای خوبی نداریم مجبورشدم رفتم شهرستان دیگه اونجا دکتر بهم طبق سونوم گفت تنبلی تخمدان داری ولی دارویی نداد وگفت برو شهرستان خودت زیر نظر دکتر اونجا باش.اینجا توی شهر خودم رفتم ودکتر اینجاگفت نه مشکلی ندارم وفقط اسید فولیک نوشت ومتاسفانه چندماه اقدام به بارداری کردم وفایده برای بارداریم نداشت.خواستم نظر شمارو بپرسم .ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام عزیزم
اگر مطمئن هستید که تنبلی تخمدان دارید حتما باید دارو مصرف کنید. فعلا اسید فولیک رو استفاده کنید. احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده و شما تا یک سال فرصت درید که برای بارداری تلاش کنید. اگر بعد از یک سال باردار نشدین باید از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید البته زیر نظر پزشک.

میشه من عکس سونو برای شما بفرستم تا شماهم نظری بهم بدید که کدوم دکتر بهتر تشخیص دادن؟؟

برای پسر دار شدن می تونید پاسخ کارشناس رو مطالعه کنید عزیزم :point_down::point_down:
https://farzand.net/expert-answer/1312894687-all-the-steps-needed-to-get-gender-boy

عزیزم متاسفانه فعلا نمی تونید عکس بفرستید چون سطح کاربری شما صفر هست. بعد از کمی فعالیت به سطح یک می رسید و می تونید عکس ارسال کنید.

خیلی بد شد.ولی اشکال نداره.فعلا بهمین راهنمایی شما بسنده میکنم.

احتمال داره برای بارداری نوزاد پسر به طب سنتی رحوع کنم وحواب بگیرم؟؟؟

احتمال داره عزیزم اما هیچ چیزی صددرصد نیست. شما تلاش کنید انشالا هر چی خیره براتون پیش بیاد. :rose:

خیلی سپاسگزارم.وممنون از راهنماییتون.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم، انجام وظیفه بود. :rose:

فقط ی سوال دیگه میکنم ورفع زحمت.اگر احتمال تنبلی تخمدان داشته باشم میشه بگید چه قرصی باید بخورم

عزیزم برای این که سطح شما بالا بره می تونید مطالب گپ های مختلف رو بخونید، پاسخ بدید، در گپ ها صحبت کنید، لایک کنید و خودتون گپ جدید درست کنید. البته در 24 ساعت اول تعداد محدودی می تونید پیام بدید اما بعد از 24 ساعت هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

باید پزشک براتون داروی مناسب رو تجویز کنن عزیزم. معمولا داروهای محرک تخمک گذاری تجویز میشه.
شما اگر اضافه وزن دارید حتما وزن تون رو کم کنید چون خیلی موثره، ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید. استرس رو هم از خودتون دور کنید انشالا به زودی نتیجه می گیرید.

خیلی متشکرم.:two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

1 Likes

خواهش میکنم :rose::rose:

عزیزم یک هفته ناشتا عرق بوی مادران بخور تنبلی تخمدانت برطرف میشه. قبل از اقدام هم خودت هم همسرت ی لیوان عرق کاسنی بخورید برای پسر دارشدن البته به گفته پیامبر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.