تنبلی تخمدان و کیست سینه

کدومو اول برم درمان کنم؟میترسم داروهای تنبلی تخمدان مضرباشه برای کیست سینم.به دکتر غدد گفتم کیست سینه دارم گفت حالا برو این ازمایشاروبده،دکترا خیلی پولی شدن با جون ادم بازی میکنن,یه راهنمایی خشک وخالی هم نمیکنن
مجرد هستم

عزیزم کیست سینه واجب تره به نظرم
تنبلی رو فعلا با تغذیه و ورزش و کم کردن وزن می تونید کنترل کنید
بعدا برای بارداری می تونید برای تنبلی تون دارو استفاده کنید

1 Likes

@taheri

1 Likes

@Delbar
@kiyana99
@Lalalala

1 Likes

اکثر خانمها حدودا 80 درصد کیست سینه دارن،برو سونوگرافی بده،99 درصدشون خوش خیمن،برای درمانش باید ویتامین E و کپسول گل مغربی بخوری
ویتامین که فکر نکنم برای تخمدان مضر باشه،گل مغربی برای تنظیم هورمونها خوبه،فکر کنم با یکی دو دو ره یعنی یکی دو ماه مصرف داروها خیلی از کیستهای سینه از بین بردن یا کوچیک بشن،فقط اگه اقدام باشی کپسول گل مغربی نباید مصرف کنی

مجردم.دوساله گل مغربی ویتامین eمیخورم.سونو هم دادم.کوچیک هم نشده بزرگترشده.تنبلی هم درکنارش

اگه دیوارشون سفت و سخت نباشه مشکلی نداره،اگه خیلی بزرگم میتونی بری پیش جراح عمومی خوب تا تخلیه کنه

1 Likes

دوست عزیز اول کیست سینه تونو پیگیری‌کنین در کنارش ورزش و رژیم غذایی سالم رو هم حتما داشته باشین

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.