تنبلی تخمدان و من

سلام دوستان،ایا کسی با تنبلی تخمدان باردار میشود؟با فولیکول های ریز در هردوتخمدان،عقب افتادگی عادت،دکتر به من متفورمین داد ولی من نخوردم میترسم لاغربشم:pensive::confused:تجربه ای دارید در اختیارم بزارید.

2 Likes

سلام عزیزم
اگر دوست ندارید از داروهای شیمیایی استفاده کنید می تونید از کارشناس طب سنتی مشورت بگیرید و تغذیه تون رو اصلاح کنید 02191301818

1 Likes

به نظرتون جواب میده

سلام دوست عزیز… بله شاید کمی سخت تر از بقیه اما ناممکن نیست. چطور میخواین دارو نخورین باردار هم بشین؟ !حتی خود من ک از طب سنتی استفاده میکنم اولویت با داروهای پزشکم هست. متفورمین جز مهم ترین هاست تو تنبلی تخمدان من چند ساله مصرف میکنم

سلام عزیزم.من شش ماه استفاده کردم همراه با سالم خوری و ورزش و پیاده روی تنبلیم درمان شد.
چطور بدون استفاده از دارو میخواید خوب بشید.
متفورمین یکی از داروهای پایه درمان تنبلیه.

اگه نمیخواید دارو بخورید باید حتما ورزش کنید. چربی شکم که حذف شه تخمک گذاری تنظیم میشه

لاغرتون هم کرد؟

1 Likes

چربی شکم و پهلو رو بله خیلی کم کرد.

من تنبلی تخمدان خفیف داشتم،تاپیک اخرمو تازه زدم،ولی پزشکم پزشک معروفی بود،بجز فولیک اسید هیجی بهم ندادم و فقط گفت بعد از سه ماه استفاده از فولیک اسید و قرص روکین برای از بین بردن کیست اقدام کنم،چرا؟

1 Likes

نمیدونم عزیزم.بعضی دکترا دوره درمان خودشون رو دارن.
پیش چند تا دکتر برو.یکم هزینه داره برات ولی مطمئن میشی.

1 Likes

ولی از ورزش و سالم خوری غافل نشو.واقعا تاثیر داره.

1 Likes

بله خیلیا هستن که باردار شدن
اینجا خونمای زیادی هستن که با تنبلی تخمدان باردار شدن
اما با مصرف دارو و تحت تظر پزشک
من خودمم تنبلی دارم باردار نیستم اما ناامید هم نیستم
شما هم ناامید نباش

واقعا؟یعنی صورت و اندام های زنانه تون رو کم نکرد؟اخه من تازه یکم وزن گرفتم میترسم،دکترم اول گفت تا ۴روز نصفی و از روزهای بعد روزی یکی:pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

من فعلا عقدم برای بعدم نگرانم خیلی

1 Likes

سالم خوری یعنی دوری از شیرینیجات؟

1 Likes

خب بزار بعد ازدواجت درمان کن چون الان فقط قرص جلوگیری بت میدن و خرابترم میکنن

واقعا؟پس نخورم قرصارو

نه عزیزم.چرا کم کنه.
یکی از ضررهای خیلی جدی تنبلی تخمدان و داشتن کیست موهای زائد و درشت صورت و بدنه.درمان بشید این عوارض کمتره براتون.

سبزیجات بخار پز
خوردن کربوهیدرات کمتر که شامل شیرینی و چربی میشه.

مرسی عزیزم :woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.