تنبلی تخمدان و لتروزول

سلام،من یه فرزند پنج ساله دارم برای بارداری دوم اقدام کردم،چند ماهه جلوگیری نمیکنم،دکتر یک دوره برام کلومیفن تجویز کرد و قرص متفورمین که روزی دوتا بخورم اما تاثیری نداشت.دوران قاعدگی نا منظمی دارم این ماه دکتر آزمایش کامل و سونوگرافی روز 12تجویز کردن اما بجای کلومیفن این بار لتروزول نوشتن،خواستم بدونم تاثیر لتروزول بیشتره یا نه.ممنون میشم جواب بدید

سلام عزیزم چون بعد از مصرف کلومیفن نتیجه ای نگرفتید پزشک دارو رو عوض کردن. فرقی نداره زیاد، بعضی مواقع هردو رو با هم تجویز می کنن. نگران نباشید و طبق دستور پزشک داروهارو مصرف کنید انشالا به امید خدا نتیجه می گیرید.
یادتون نره بیشترین نتیجه رو وقتی می گیرید که استرس رو از خودتون دور کنید.

هیچ کس نیست جواب بده:confused::confused::confused:

چه چیزهایی به تخمک گذاری خوب کمک میکنه

لتروزول رو صبح مصرف کنم یا شب

اگر اضافه وزن دارید باید وزن تون رو به حد نرمال برسونید و حتما ورزش منظم داشته باشید. تغذیه مناسب هم بسیار موثره.

ممنون از راهنماییتون،امیدوارم که خدا دوباره حس مادر شدن رو بهم عنایت کنه

عزیزم فرقی نمی کنه صبح مصرف بشه یا شب فقط باید سر ساعت معین و دقیق مصرف کنید.

خواهش می کنم عزیزم انشالا خبر خوش بارداری تون رو به زودی بشنویم :rose:

انشاالله،خسته نباشید و عصرتون خوش

ممنونم عزیزم عصر شما هم به خیر

1 Likes

سلام من برج قبل استفاده کردم لتراکس اونم واسه تحریک تخمدان وزود باردار شدن واسه من گفت شبی ۲تا بخورم اگه شب بخوری اثرش میگن بیشتر تا صبح دوست عزیز دعا کن واسم که این برج باردارباشم و ان اشاالله خدا یه بچه توپ موپل نصیب جفت مون بکن به حق این ماه مبارک

2 Likes

سلام دوست خوبم انشاالله،از خدا برای هردوتامون دعا میکنم:kiss::kiss:

مرسی فدات عزیز من باردارشدم ان شاالله شما هم خیلی زود بارداربشین گلم

مبارک باشه عزیزم انشالا به سلامتی :heart_eyes::rose::rose:

منم خوردم اما باردارنشدم😔

ممنونم عزیزم

میشی ان شاالله ابجی

ان شالله با دعای خیرشما

سلام و خسته نباشید،من توی تاریخ 6خرداد سونو روز دوازدهم رو انجام دادم و دوتا تخمک به اندازه 20 و 23داشتم دکتر دوتا آمپول hcgبرام تجویز کردن و گفتن از فرداشب برای یک هفته یک شب در میون نزدیکی داشته باشم،الان سینه هام درد میکنه.خواستم بدونم امکانش هست که لقاح پیش اومده باشه یا این درد جزء علایم قبل از پریودیه،و اگه لقاح صورت نگرفته باشه با وجود اینکه من قاعدگی نامنظمی دارم مثل ماه قبل 26خرداد پریود میشم یا باز تاخیر داره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.